Lai veicinātu izpratni par brīvprātīgo darbu, Liepājā no 8. līdz 10. oktobrim norisinās Brīvprātīgo dienas, kuras organizē dome sadarbībā ar Liepājas "Europe Direct" informācijas centru.

Liepājā brīvprātīgo darbu veiks ne tikai pilsētnieki, bet arī skolnieki no Aizputes, kas speciāli atbrauks, lai sakoptu bērnu dārza "Zīļuks" teritoriju, kā arī, lai kopā ar mazajiem liepājniekiem spēlētu dažādas spēles, informē sabiedrības līdzdalības un veselības veicināšanas nodaļas vadītāja Zane Ģirne.

Īpašs paldies frizētavas "Ātrā frizētava" meistarēm, kas pēc savas iniciatīvas šorīt devās uz veco ļaužu namu, lai senioriem  nogrieztu un ieveidotu matus. Paldies arī visiem pārējiem brīvprātīgā darba darītājiem, kas šajās dienās veltīs savu laiku, enerģiju un labās domas, veicot dažādus darbus.

"Aicinu arī Tevi izvēlēties, kam vēlies būt draugs un palīdzēt. Iespējams vari palīdzēt ar kādu labu padomu mazajiem liepājniekam vai būt līdzās sirmgalvim, vai varbūt palīdzēt ikdienas darbos dzīvnieku patversmē. Brīvprātīgais darbs – tā ir jauna pieredze gan Tev, gan man," uzsver uzņēmuma "Blue Shock Bike" valdes loceklis, brīvprātīgo dienas patrons Artis Daugins.

Brīvprātīgo dienas Liepājā organizē Liepājas dome sadarbībā ar Liepājas "Europe Direct" informācijas centru.  Pasākuma mērķis ir palīdzēt iestādēm un brīvprātīgajiem rast ceļu vienam pie otra, lai abu pušu starpā izveidotos pastāvīga ilgtermiņa sadarbība.

"Mūsu mērķis ir stiprināt iestāžu un brīvprātīgo sadarbību arī ikdienā, ne tikai akciju veidā, tādēļ meklējam instrumentus, kā šo mērķi īstenot. Šī ir jau trešā reize, kad liepājnieki aktīvi iesaistās brīvprātīgo dienās un gūst jaunu pieredzi," norāda domes priekšsēdētāja vietnieks Gunārs Ansiņš.

Ja kāds šajās dienās vēl vēlas kļūt par brīvprātīgā darba darītāju, lūgums sazināties ar Liepājas domes sabiedrības pārvaldes speciālisti Brigitu Dreiži (29690010, brigita.dreize@dome.liepaja.lv), lai vienotos par to, kādi darbiņi vēl gaida darītājus.