"Europe Direct" informācijas centrs trešdien, 3.decembrī, pulksten 11 konferenču zālē "Amber hall" (Lielā iela 11) piedāvā bezmaksas semināru "Pamatnosacījumi efektīvas komandas veidošanā" .

Seminārs notiks sadarbībā ar Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kameras Dienvidkurzemes reģionālo nodaļu.

Kā informē "Europe Direct" informācijas centra Liepājā vadītāja Kristīne Zabe, ikviena vadītāja pamata jautājums ir, kā izveidot saliedētāku komandu un panākt straujāku izaugsmi. Kā zināms, bez komandas un saliedēta kolektīva izaugsme nav iespējama. Pat viena vienīga nekompetenta cilvēka dēļ, iestādes dzīvotspēja var karāties "mata galā".

Semināra saturs:
– Cilvēku grupējums pa mēnešiem;
– Deviņu cilvēku psihotipi;
– Nedēļas diena, kurā cilvēks dzimis, uz ko tas norāda;
– Saderība starp personālu un kādu ietekmi tas atstāj uz biznesu;
– Uztveres kanālu noteikšana, neizmantojot testus;
– Kā saprast, kuri būs aktīvi un kuri pasīvi komandas dalībnieki;
– Starpība starp dzimšanas dienām un ko tas dod.

Lūgums iepriekš pieteikties pa tālruni 63429019 vai e-pastu: kristine.zabe@chamber.lv

Semināru vadīs: Andris Urbāns, LU sociālo zinātņu maģists, krīzes menedžeris, VIP biznesa konsultants, koučinga eksperts

Par "Europe Direct" informācijas centriem
"Europe Direct" informācijas centri (EDIC) ES dalībvalstīs ir viens no līdzekļiem, kā Eiropas Komisija informē sabiedrību vietējā mērogā par Eiropai aktuāliem jautājumiem. Centru pakalpojumi sabiedrībai ir bezmaksas. "Europe Direct" informācijas tīkls darbību sāka 2005. gadā. LTRK ir 4 "Europe Direct" informācijas centru – Rīgā, Liepājā, Jēkabpilī un Daugavpilī – uzturētājstruktūra.