Liepājniece, kas pirmdien piezvanīja uz portāla irliepaja.lv redakciju, bija sašutusi par savdabīgo un skaļo Lielās ielas remontētāju "priekšnesumu".

Proti, pilnā skaļumā ieslēgtu radio (kāda krievu valodā runājoša stacija), kas, pateicoties skandai, kas izlikta uz kabīnes jumta automašīnai ar "CTB" logotipu uz sāna, dzirdams plašā apkaimē – no Rožu laukuma līdz Tramvaja tiltam.

Kā pārliecinājās irliepaja.lv, arī ejot pa paralēlo Brīvzemnieka ielu, bija labi dzirdamas reklāmas krievu valodā, kas skanēja no Lielās ielas, no iepretī viesnīcai "Līva" stāvošā transporta līdzekļa.

Viesnīcas "Līva" direktors Andis Deņisovs portālam irliepaja.lv sacīja, ka viesnīcas klienti viņam neesot sūdzējušies, taču, apjautājoties dažiem tuvumā esošajiem biroju darbiniekiem, noskaidrojās, ka šādu "priekšnesumu" (kāds to nosauca par "debilu", cits par "stulbumu") viņi spiesti klausīties jau "kādu mēnesi".

Tiesa, nevienam gan nebija ienācis prātā, piemēram, piezvanīt pašvaldības policijai. Arguments šādai pasivitātei, kā izteicās viens no uzrunātajiem, ir tas, ka "viņi jau te braukā (staigā) garām katru dienu".

Pašvaldības policijas pārstāvis Kaspars Vārpiņš portālam sacīja, ka radio klausīšanās sabiedriskā vietā pati par sevi neesot pārkāpums, tāpat kā mūzikas (dziesmu) atskaņošana kādā svešvalodā. Tomēr pārkāpums esot tad, ja radio atskaņošanas skaļums pārsniedz atļauto vai arī, ja tiek traucēts naktsmiers.

Vārpiņš solīja, ka pašvaldības policijas darbinieki pārbaudīs liepājnieces sūdzību.

Jau vēstīts, ka joprojām turpinās Tramvaja tilta un Lielās ielas posma rekonstrukcijas projekta būvdarbi, kuru pasūtītājs ir SIA "Liepājas tramvajs" un pilsētas pašvaldība.