Šonedēļ pie Liepājas Reģionālās slimnīcas (LRS) kļuvis pieejams paplašinātais automašīnu stāvlaukums, kurā tagad ir par 86 vietām vairāk, portālu irliepaja.lv informēja LRS sabiedrisko attiecību speciāliste Indra Grase.


Esošais stāvlaukums paplašināts par 80 vietām, bet sešas, kas paredzētas cilvēkiem ar invaliditāti un kustību traucējumiem, izbūvētas tieši līdzās slimnīcai. Kopumā šobrīd stāvlaukumā iespējams novietot kopumā 190 automašīnas.


Foto: Liepājas slimnīca.


Stāvlaukumu slimnīcas ziemeļu daļā (meža pusē) plānots pabeigt līdz gada beigām. Tur paredzētas papildu 30 stāvvietas slimnīcas personāla transportlīdzekļiem.


Slimnīcas teritorijas labiekārtošanas būvdarbus veic SIA "CTB". Kopējās būvniecības izmaksas ir 547 510 eiro, no kuriem pašvaldības līdzfinansējums stāvlaukuma izbūvei ir 247 000 eiro.


Portāls irliepaja.lv jau rakstīja, ka SIA "CTB" aprīļa beigās uzsāka Liepājas Reģionālās slimnīcas teritorijas labiekārtošanu un auto stāvlaukumu izbūvi. Stāvlaukuma, kas tiek izbūvēts kā  turpinājums jau esošajam, izbūvi bija plānots pabeigt augustā, bet stāvlaukumu meža pusē – novembrī. Taču kā augustā portālu irliepaja.lv informēja Grase, "sakarā ar dažādiem projektā neparedzētiem darbiem, kas saistīti ar pazemes komunikāciju – ūdensvada un lietus kanalizācijas izbūvi, bija nepieciešams veikt izmaiņas darba apjomā, kas nedaudz pagarinās darbu izpildes termiņu".