Ir iznācis nozīmīgs pētījums latviešu valodniecībā – jauna "Latviešu valodas gramatika", kas tika izstrādāta Latvijas Universitātes Latviešu valodas institūtā.

Tādēļ 13.martā pulksten 16 – 17.30 Liepājas Universitātes Humanitāro un mākslas zinātņu fakultātē, Kūrmājas prospektā 13, 118.auditorijā, notiks zinātniskais seminārs "Jaunā latviešu valodas gramatikas izdevuma raksturojums: autoru viedoklis un komentāri".

Kā informē LiepU sabiedrisko attiecību speciāliste Kristīne Milberga, grāmatas "Latviešu valodas gramatika", kas tika izstrādāta Latvijas Universitātes Latviešu valodas institūtā. Autori ir dažādu zinātnisku institūciju valodnieki, viņu vidū arī divas Liepājas Universitātes valodnieces – asociētā profesore Gunta Smiltniece, kas ir uzrakstījusi gramatikas nodaļas par lietvārdu, skaitļa vārdu, apstākļa vārdu, saikli un izsauksmes vārdu, un profesore Linda Lauze, kas  ir raksturojusi mutvārdu teksta sintaksi.

Seminārs plānots kā diskusija, kuru aizsāks gramatikas autoru kolektīva pārstāves valodnieces Gunta Smiltniece un Linda Lauze, kā arī viena no šī izdevuma recenzentēm asociētā profesore Ieva Ozola. Uz semināru aicināts ikviens interesents.