Trešajā Veselības mēneša nedēļā, no 14. līdz 20. maijam, liepājniekiem piedāvā sportiskas aktivitātes, lekcijas, konsultācijas.

Rosinot uz veselīgu un aktīvu dzīvesveidu, liepājnieki aicināti piedalīties nūjošanas pārgājienos, velobraucienā pa dabas liegumu „Ruņupes ieleja”, Pasaules sporta un starptautiskajai Ģimenes dienai veltītajā pasākumā „Maratons līdz Melnupītei”, kurā aicināti piedalīties gan lieli, gan mazi, kā arī jau tradicionālajās sporta un galda spēļu aktivitātēs Rožu laukumā pie t/n „Kurzeme”.

Tāpat kā iepriekšējās nedēļās, arī šajā tiem, kuriem izdevās pierakstīties pie speciālistiem, iespējams veikt dažādas analīzes un mērījumus – noteikt holesterīna līmeni asinīs, ķermeņa masas indeksu, izmērīt arteriālo asinsspiedienu, veikt cukura līmeņa asinīs noteikšanu, veikt kaulu blīvuma (osteoporozes) mērījumus, kā arī veikt C hepatīta bezmaksas diagnostiku.

Nedēļas ietvaros norisināsies sarunas un konsultācijas par jauniešiem, jaunajiem vecākiem un senioriem aktuālām tēmām, kā arī ikviens interesents varēs apmeklēt lekcijas par veselības un veselīga uztura tematiem.

Veselības mēneša pasākumu programmu var skatīt Liepājas domes mājas lapā: www.liepaja.lv – sadaļā Sabiedrība/Veselība vai zvanot pa tālruni: 63404747.