Domes Vides un veselības daļa maijā rīkos tradicionālo Veselības mēnesi ar devīzi "Par veselīgu liepājnieku!", informē sabiedrisko attiecību speciāliste Dace Ķēde.

Aicinām Veselības mēneša programmu veidot kopā un ieteikt, kādus pasākumus iedzīvotāji labprāt apmeklētu vai paši organizētu.

Ņemot vērā, ka Veselības ministrija 2014.gadu ir pasludinājusi par ģimenes veselības gadu, īpaši aicinām padomāt par ģimenes veselības veicinošiem un ģimeni stiprinošiem pasākumiem, kurus iedzīvotāji labprāt apmeklētu vai paši organizētu.

Aicinām individuālos interesentus, nevalstiskās organizācijas, trenerus, iestādes un kapitālsabiedrības pieteikt savas idejas, sūtot priekšlikumus (pasākums, mērķauditorija, norises laiks, vieta, uzaicināmie lektori, kontaktinformācija) un citu svarīgu informāciju uz e-pastu ineta.stadgale@dome.liepaja.lv līdz 21.martam.  

Kā ierasts, Vides un veselības daļa rīkos tradicionālos pasākumus visdažādākajām iedzīvotāju un vecuma grupām ar mērķi informēt, izglītot, iesaistīt un veikt veselības mērījumus.

Jautājumu un neskaidrību gadījumā lūdzam sazināties, rakstot e-pastiem: ineta.stadgale@dome.liepaja.lv vai elina.tolmacova@dome.liepaja.lv, kā arī zvanot uz tālruni 63404747.