Veselības mēneša ietvaros 21.maijā tiek piedāvāta iespēja piedalīties galda spēļu un šautriņu mešanas sacensībās, ko rīko Liepājas Neredzīgo sporta klubs "Ezerkrasts”.

Liepājas pilsētas domes Vides un veselības daļas rīkotais Veselības mēnesis ar devīzi "Par veselīgu liepājnieku!" turpina piedāvāt plašu klāstu ar dažāda veida aktivitātēm. Viena no tām norisināsies trešdien, 21.maijā, no pulksten 12 līdz 16 pie tirdzniecības nama "Kurzeme”, kur Liepājas Neredzīgo sporta klubs "Ezerkrasts” ikvienam interesentam dos iespēju piedalīties šaha, dambretes un šautriņu mešanas sacensībās. Labākie dalībnieki saņems arī balvas, informē Liepājas domes Sabiedrisko attiecību un mārketinga daļas praktikante Anete Jonase.

Lai palīdzētu iedzīvotājiem izprast cilvēkus ar invaliditāti, LNSK "Ezerkrasts” visus interesentus aicina uz pasākumu arī piektdien, 23.maijā. Jūrmalas parkā uz veloceliņa pretī kafejnīcai "Medūza” no pulksten 15 līdz 17 ikviens varēs izbaudīt braucienu ar tandēmriteni.

LNSK "Ezerkrasts” Veselības mēnesī ar sporta spēlēm piedalās jau sesto gadu. Sporta kluba mērķis ir veicināt cilvēku ar invaliditāti sportošanu, aktīvu brīvā laika pavadīšanu un iekļaušanos sabiedrībā, parādot to, ka cilvēks ar īpašām vajadzībām ir līdzvērtīgs sabiedrības loceklis un vēlas, kā arī var aktīvi piedalīties sabiedriskajos procesos.

Visa Veselības mēneša programma ir apskatāma Liepājas pašvaldības portālā http://www.liepaja.lv/page/3574.