Lai veicinātu bērnu ar invaliditāti fizisko un garīgo veselību, nodrošinātu izglītojošas nodarbības un  saturīgu brīvā laika pavadīšanu, no 28. līdz 31. augustam Dvēseles veldzes dārzā, Ziemupē, norisināsies bezmaksas diennakts nometne bērniem ar invaliditāti, portālu informēja Liepājas domes administrācijas Sabiedrisko attiecību un mārketinga daļas sabiedrisko attiecību speciāliste Dace Freidenfelde.

Nometnē paredzētas teorētiskas un praktiskas nodarbības par veselīga dzīvesveida jautājumiem pieredzējušu  speciālistu vadībā – fizisko aktivitāšu, informatīvas un praktiskas grupu nodarbības, kā arī radošās darbnīcas un saliedējošas spēles. Nodarbības veidotas ar mērķi veicināt izpratni par veselīgu dzīvesveidu, tostarp par veselīgu uzturu, emocionālo veselību, fiziskajām aktivitātēm, veselīgiem ikdienas ieradumiem un psihisko veselību atbilstoši mērķgrupas funkcionālajām spējām un vajadzībām.

Nometne norisināsies četras dienas, no 28. augusta līdz 31. augustam, Dvēseles veldzes dārzā, Ziemupē, Pāvilostas novadā. Katram bērnam obligāti līdzi jādodas vienam ģimenes loceklim. Bērniem un viņu pavadonim tiks nodrošināta bezmaksas ēdināšana, izmitināšana un transports uz nometnes norises vietu pirmajā dienā un atpakaļ pēdējā nometnes dienā.

Vietu skaits nometnēs ir ierobežots. Informācija un pieteikšanās, aizpildot elektronisko anketu ŠEIT. Pēc pieteikuma saņemšanas nometnes organizatori sazināsies ar bērna pārstāvjiem, lai apstiprinātu dalību nometnē.

Nometni organizē Liepājas valstspilsētas pašvaldība sadarbībā ar SIA "OnPlate". Papildu jautājumu gadījumā lūdzam sazināties ar SIA "OnPlate" pārstāvi Tatjanu Tepo, rakstot uz e-pastu: tatjana@onplate.lv vai zvanot: 29 438 866.

Veselības nometnes tiek finansētas Eiropas Sociālā fonda projekta Nr. 9.2.4.2/16/I/088 "Liepāja.Vesels.Aktīvs.Laimīgs" ietvaros.