Foto no Facebook.com.


Jau novembrī intervijā portālam irliepaja.lv mugurkaula ķirurgs un Liepājas domes deputāts Agris Mertens ieminējās par "stratēģiskiem plāniem", ko plāno attīstīt Liepājā. Viens no tiem jau sācis īstenoties.

Liepājnieki, kas vakar mēroja ceļu pa Graudu ielu, noteikti pamanīja jaunu izkārti, kas redzama blakus mēbeļu veikalam – "Dr.Mertena korsetes".

"Vairāk nekā 15 gadus es nodarbojos ar mugurkaula ķirurģiju un muguras sāpju ārstēšanu. Šo gadu laikā esmu veicis vairāk nekā 2000 operāciju un konsultējis vairākus desmitus tūkstošu pacientu. Neraugoties uz mugurkaula ķirurģijas attīstību un plašajām iespējām mugurkaula saslimstību ārstēšanā, savā praksē arvien vairāk sastopos ar pacientiem, kuriem līdzšinējās ārstēšanas metodes nav sniegušas vēlamo rezultātu. Tieši tāpēc ir pienācis laiks spert soli tālāk," saka Agris Mertens.

Lai rastu jaunus un efektīvus risinājumus muguras saslimstību profilaksei un ārstniecībai, vairāku gadu garumā kopā ar kolēģiem Mertens veicis medicīniskus pētījumus un strādājis pie jaunu produktu izstrādes, kas efektīvi palīdzētu mazināt mugurkaula sāpes un muguras muskulatūras saspringumu. Šis darbs rezultējies ar speciālu korsešu izstrādi, un jau pavisam drīz, 2022. gada februārī, durvis Liepājas centrā, Graudu ielā 46, vērs veikals "Dr. Mertena korsetes".

"Kā jau uzraksts vēsta, tad šajā veikalā būs iespējams iegādāties medicīnas korsetes, ko esmu izstrādājis kopā ar savu lielisko profesionāļu komandu – paldies viņiem par šo izpētes un radīšanas laiku –, turklāt piedāvātās korsetes ir pasaules līmeņa inovācija, piedāvājot tehnoloģiju, kāda ortopēdijas nozarē līdz šim nav izmantota. Vēl vairāk – korsetes ir korsetes ir 100% roku darbs, nodrošinot augstākos kvalitātes standartus," stāsta Mertens.

"Es priecāšos satikt ikvienu no Jums, veikala "Dr. Mertena korsetes" atklāšanas svētkos nākamā gada februārī un vēl vairāk priecāšos par katru, kuram manis radītā produkcija palīdzēs mazināt dažāda rakstura muguras sāpes, paaugstinot labsajūtu un ikdienas dzīves kvalitāti. Sekojiet līdzi informācijai par veikala atklāšanu mūsu Facebook platformā Dr. Mertena korsetes. Uz tikšanos!" – savā Facebook profilā raksta ķirurgs.