Pirmdien, 28.februārī, Graudu ielā 46 durvis apmeklētājiem vērs veikals "Dr. Mertena korsetes", kurā ikvienam būs iespēja iegādāties inovatīvas un unikālas muguras jostas daļas ortozes. Vienlaikus ar Liepājas veikala atklāšanu darbību uzsāks arī uzņēmuma e–veikals mājas lapā www.drmertenakorsetes.lv. Atklāšanas dienā veikals gaidīs apmeklētājus no pulksten 15 līdz 18, portālu informē mugurkaula ķirurgs, traumotologs–ortopēds Agris Mertens.

Dr. Mertena akupresūras korsete ir pasaules līmeņa inovācija muguras jostas daļas ortožu jomā, jo korsete vienā produktā apvieno vairākas muguras veselībai un labsajūtai svarīgas funkcijas – muguras sāpju mazināšanu, muguras un sānu muskulatūras masāžu un pareiza mugurkaula jostas daļas izliekuma atjaunošanu.

Agris Mertens: "Muguras sāpes ir vienas no izplatītākajām ikdienas sāpēm gan vīriešiem, gan sievietēm dažādos vecumos, ko apliecina arī novērojumi manā ārsta praksē. Gadiem ilgi mans darbs ir saistīts ar akūtu un hronisku muguras sāpju ārstēšanu un izpēti, meklējot arvien iedarbīgākas metodes muguras sāpju mazināšanai, un šodien ar lepnumu un atbildību esmu priecīgs iepazīstināt ar produktu, kas būtiski uzlabos ikdienas kvalitāti ikvienam, kuram ir svarīga muguras veselība un labsajūta."

Latvijā ražotās korsetes izgatavotas, izmantojot patentētu tehnoloģiju. Apvienojumā ar ortopēdijas jomas jaunākajiem risinājumiem un "Dr. Mertena korsetes" komandas speciālistu ilggadējo pieredzi, radīts produkts, kas pielāgots mūsdienu ikdienas dinamikai – tas ir ērts, viegls, individuāli pielāgojams, daudzfunkcionāls un arī vizuāli pievilcīgs. Liepājniekiem un ikvienam interesentam būs iespēja iegādāties muguras jostas daļas korseti divās krāsās – melnā un bēšā – un piecos dažādos izmēros.

"Vēlos teikt lielu paldies savai komandai, jo īsā laikā ir veikts milzīgs darbs – no izpētes, tehnoloģijas izstrādes un prototipu izgatavošanas līdz dizainam, apjomīgai ražošanai un pārdošanas uzsākšanai. Ar pārliecību droši varu teikt, ka aiz katras korsetes stāv precīzs roku darbs, augstākā kvalitāte un atbildība," uzsver A.Mertens.

Veikals Liepājā būs atvērts pirmdienās, otrdienās un piektdienās laikā no pulksten 12 līdz 18, sestdienās no pulksten 11 līdz 14, bet trešdienās un ceturtdienās iepriekš pierakstoties pa tālruni 20169569. "Dr. Mertena korsetes" produkciju iespējams iegādāties arī uzņēmuma e-veikalā, apmeklējot mājas lapu www.drmertenakorsetes.lv.