Piektdien, 26. februārī, pulksten 19.00 "Rietumu Radio" (FM 105,8) skanēs Rodžera de Kūra lugas "Ceļojums no Liepājas uz Embūti" radioiestudējums Liepājas Neatkarīgā teātra izpildījumā, informē Piejūras pilsētu literārās akadēmijas pārstāve Gunita Lagzdiņa.
 
Rodžers de Kūrs (īstajā vārdā – Ivars Ozoliņš) ir dramaturgs un rakstnieks no Liepājas, Piejūras pilsētu literārās akadēmijas audzēknis un aktīvs Prozas lasījumu dalībnieks. Atpazīstamību teātra aprindās ieguvis, plūcot laurus Nacionālā un Dailes teātra lugu konkursos (krimināldrāma ar komēdijas elementiem "Eiropas direktīva" 2016.gadā un skatuves trilleris "Nūra" 2017.gadā). Pērn "Kas Jauns Avīze" sāka publicēt viņa debijas romānu "Samits jeb Pēdējie, kam kaut ko vajag".

Luga "Ceļojums no Liepājas uz Embūti" pērn iekļuva Dramaturgu asociācijas izdotajā lugu krājumā "Cilvēkzvērs". Iestudējumā piedalās Liepājas Neatkarīgais teātris. Režisore – Daina Kandevica.

Iestudējumu varēs noklausīties "Rietumu Radio" (FM 105,8) un internetā rietumuradio.lv/tiesraide.

Pasākumu informatīvi atbalsta Piejūras pilsētu literārā akadēmija (PPLA). Šai un citām PPLA aktivitātēm sekojiet kontā "Liepuraksti" portālos "Facebook", "Draugiem.lv" un "Twitter"!