Nākamā gada sākumā, visticamāk, sāks SIA "Rietumu radio" likvidācijas procesu, aģentūrai LETA atklāja uzņēmuma īpašnieks Edgars Golts.

Viņš pauda, ka situāciju ietekmējis process ar investoru piesaisti, kas izrādījusies nesekmīga. Tāpat uz radio darbību negatīvas sekas atstājusi arī "Covid–19" pandēmija, kuras laikā kompānija nav saņēmusi valsts atbalstu.

"Izskatījās, ka varēs piesaistīt investoru, bet viens kreditors sajauca to visu – ne sev, ne citiem. Visticamāk, būs likvidācijas process pēc Jaungada, savilksim bilanci un skatīsimies, kas tur ir," teica Golts.

Tāpat Nacionālā elektronisko plašsaziņas līdzekļu padome (NEPLP) anulējusi "Rietumu radio" izsniegto apraides atļauju, liecina paziņojums oficiālajā izdevumā "Latvijas Vēstnesis". Lai gan paziņojums publiskots pagājušajā nedēļā, Golts pauda, ka apraides atļauja faktiski anulēta jau agrāk.

Kā liecina informācija "Firmas.lv", "Rietumu radio" 6.decembrī bija reģistrēts 4717 eiro nodokļu parāds Valsts ieņēmumu dienestā (VID).

"Rietumu radio" apgrozījums pērn sasniedza 25 423 eiro, kas ir par 46,1% mazāk nekā gadu iepriekš, savukārt uzņēmuma zaudējumi bija 28 655 eiro pretstatā peļņai 2019.gadā. Kompānija reģistrēta 1994.gadā, tās pamatkapitāls ir 17 064 eiro. "Rietumu radio" vienīgais īpašnieks ir Golts, liecina informācija "Firmas.lv".