EHR Mediju Grupa atsāk Radio Latviešu Hiti plašu apraidi FM, nodrošinot aktuālas mūzikas latviešu valodā atskaņošanu Rīgā, Valmierā, Cēsīs, Smiltenē, Limbažos, Liepājā un Jēkabpilī.

Šobrīd radio Latviešu Hiti ir dzirdami Rīgā (101,0 FM), Valmierā (103,4 FM), Cēsīs (104,7 FM), Smiltenē (103,1 FM), Limbažos (103,0 FM), Liepājā (93,5 FM) un Jēkabpilī (93,4 FM), kā arī  EHR.fm lapā un Latvijā populārākajā radio aplikācijā, kā arī citos radio servisos digitālajā vidē no jebkuras vietas pasaulē, tādējādi uzturot saikni ar latviešu diasporu. Atbilstoši mūsdienu mediju transformācijas tendencēm Latviešu Hiti būs aktīvi visos digitālajos kanālos. Līdzīgi Eiropas Hitu Radio un Radio SuperHits nodrošinās radošas digitālā  satura programmas un, iespējams, paralēli pamata radiostacijai, veidos arī citas latviešu mūzikas digitālās straumēšanas rīkus, piemēram, HipHop un tml.

Iepriekš šajās frekvencēs skanēja modernā džeza radiostacija XO FM, kuras apraides tīklu un programmas franšīzi ir iegādājusies EHR Mediju grupa. Turpmāk XO FM skanēs internetā un EHR aplikācijā līdz atgriezīsies FM apraidē Rīgā.

“Radio Latviešu hiti atskaņo tikai rūpīgi atlasītus un populārus hitus latviešu valodā, kas pasniegti mūsdienīgā audio noformējumā. Pateicoties mūsu komandas pieredzei un zināšanai, esam izstrādājuši Radio Latviešu hiti programmatisko stilu, kas ļaus klausīties savējos, ienesot harmoniju un patiesas emocijas ik katrā automašīnā, birojā un mājās. Turklāt tā tiek veidota ciešā sadarbībā ar klausītājiem, kuri ar saviem balsojumiem par dziesmām EHR mājaslapā var ietekmēt dziesmu rotāciju un iekļūšanu topos. Mēs sadarbojamies ar plašu mūziķu un izpildītāju loku, veicinot Latvijas mūzikas nozares straujāku attīstību un konkurētspēju. Par būtisku Latviešu hiti programmas daļu turpmāk kļūs izklaides ziņas ar aktuālāko latviešu hitu ikdienas TOP 5 un nedēļas TOP 20, kā arī raidījums Latviešu Mūzikas Skatuve, kurā aktīvi sekosim visiem latviešu mūzikas notikumiem, atbalsts kuriem būs mūsu prioritāte,” uzsver Mārtiņš Poļakovskis, Radio Latviešu hiti programmas direktors.

Apvienotā EHR Grupa šobrīd ir populārākā komerciālo radiostaciju grupa, atbilstoši FM un digitālajās platformās sasniegtajai auditorijai. EHR Mediju Grupā ietilpst pieci FM staciju zīmoli: trīs latviešu valodā raidošas radiostacijas – Radio Latviešu Hiti, SuperHits Radio, Eiropas Hitu Radio, kā arī divas krievu valodā raidošas radiostacijas EHR Russkie Hiti un Retro FM Latvija, kā arī EHR.fm - mūzikas straumēšanas WEB un APP serviss. EHR Mediju Grupas uzņēmumu konsolidētais neauditētais 2021. gada apgrozījums ir 1,5 miljoni  eiro, bet peļņa – 160 tūkstoši eiro un tā nodarbina ikdienā ap 50 cilvēkiem.