Skvērā Kūrmājas prospekta un Graudu ielas krustojumā sestdien, 11. septembrī, uzlauzts seifs ar 2000 eiro, par kura saturu cīnījās vairāki simti liepājnieku un pilsētas viesu, starp kuriem bija suitu sievas no Alsungas un Liepājas vecpuišu apvienības "Vecmeitu vakcinētāji” aktīvisti, informē pasākuma rīkotāji.


Sīvā konkurentu cīņā veiksmīgāks izrādījās Ainārs no Rīgas, kurš "SuperHits EHR" un  Vislatvijas pozitīvisma kampaņas "Atver SuperHits seifu!” ietvaros uzminēja pareizo seifa astoņu ciparu kombināciju, tiekot pie naudas skapī esošajiem 2000 eiro un bešā atstājot gan 13 Liepājas vecpuišus, gan Alsungas suitu sievas, kas svinīgi saposušās bija ieradušās Liepājā pēc naudas žūkšņa.


Kopā ar veiksmīgo seifa uzlauzēju rīdzinieku Aināru Liepājā bija ieradusies arī kunga laulātā draudzene pēdējā grūtniecības mēnesī, kura uzmanīgi sekoja katrai vīra darbībai. Zinot par sievas klātbūtni un jūtoties pieskatīts, laimīgais Vislatvijas pozitīvisma kampaņas uzvarētājs ne brīdi neminstinoties paziņoja, ka visus 2000 uzlauztā seifa eiro veltīs laulātajai draudzenei un gaidāmajam mantiniekam. Kā atzina Ainārs, tad Liepājā bija ieradies, sekojot seifam pāri pusei valsts, bet ir priecīgs arī par iespēju apskatīt visskaistāko Kurzemes pilsētu, kurā tiks nosvinēts ģimenes laimests.Liepājnieki ar prieku ne tikai izmantoja izdevību pacīnīties par seifa uzlaušanu, bet arī piedalījās dažādos papildus konkursos. Vispopulārākais izrādījās stingrākās plankas konkurss, kam bija pieteicies kupls dalībnieku skaits. Šajā sāncensībā iekarsušie Vecmeitu vakcinētāji, suitu sievu apdziedāti, piekāpās kā pirmie, finālā iekļūstot liepājnieku pārim. Vīrs Andris ar rezultātu 5 minūtes un 6 sekundes par mata tiesu pārspēja savu sievu Ivetu. Tiesa, saņemto dāvanu karti abi laulātie solīja iztērēt kopā."Mums ir liels prieks par liepājniekiem, kuri kuplā pulkā bija atsaukušies Vislatvijas pozitīvisma kampaņai, bet īpaši par Arni, kuram, ticu, iegūtais laimests ļaus labāk sagatavoties mantinieka nākšanai pasaulē. Iespējams, laimests kļūs par pirmo iemaksu jaunam ģimenes automobilim, kas ikreiz ir izaicinājums jaunām ģimenēm,” laimestu komentē Krišjānis Znotiņš, AS "Primero Finance” valdes priekšsēdētājs. "Kaut nevienam no liepājniekiem neizdevās uzminēt veiksmīgo ciparu kombināciju, mēs redzējām, ka cilvēku sejas ne uz brīdi nepameta smaids. Tas liek mums domāt, ka esam sasnieguši savu mērķi un kaut uz brīdi ļāvuši viņiem aizmirst par ikdienas steigu un ļauties atpūtai,” gandarīts par laiku Liepājā ir arī "SuperHits EHR" zīmola vadītājs Toms Barons Lūķis.Katru darbadienu "SuperHits EHR" ēterā izskan viens seifa koda kombinācijas cipars, kopā klausītājiem gūstot iespēju uzzināt pirmos piecus no astoņiem kombinācijas skaitļiem. Sociālās kampaņas ietvaros no 14.augusta līdz 2.oktobrim katru sestdienu kādā no Latvijas pilsētām notiks seifa atvēršana, kurā, pirmajam uzminot atlikušo trīsciparu kombināciju, varēs no seifa izņemt tajā esošos tūkstoš eiro. Seifa neatvēršanas gadījumā esošo summu papildinās vēl tūkstoš eiro. Kopā kampaņas ietvaros "Primero" nodrošina 9000 eiro. Sestdien, 17.septembrī, no plkst.12 līdz 15 Vislatvijas pozitīvisma kampaņa viesosies Lielajā laukumā Ventspilī.