Vakar loterijas "Viking Lotto" izlozē tika uzminēti pieci skaitļi un papildskaitlis ("5+1") un laimēti 29 045 eiro, informē "Latvijas Loto" Mārketinga daļas vadītāja Aiga Roziņa.

Viņa biznesa portālam "Nozare.lv"norādīja, ka laimējusī loterijas biļete – astoņi spēles varianti kopā par četriem eiro – tika iegādāta "Narvesen Baltija" tirdzniecības vietā Liepājā, Oskara Kalpaka ielā 60.

Roziņa arī atgādina, ka "Latvijas Loto" birojā joprojām tiek gaidīts jūnija izlozes nepilnu 23 000 eiro laimētājs.

Kā ziņots, "Latvijas Loto" jūlija beigās aicināja pieteikties jūnijā laimēto nepilnu 23 000 eiro vinnētāju. Toreiz Roziņa norādīja, ka 22 729 eiro laimēti "Viking Lotto" spēlē 11.jūnija izlozē, kad tika uzminēti pieci skaitļi un papildskaitlis ("5+1").

Laimīgā loterijas biļete – "Viking Lotto" ātrspēle ar desmit spēles variantiem un "Džokeri" uz četrām izlozēm – par 21,50 eiro tika iegādāta "Narvesen" tirdzniecības vietā Limbažu autoostā.

Loterijas noteikumi paredz, ka laimests jāpiesaka izmaksai 30 dienu laikā no pēdējās izlozes, kurā piedalās loterijas biļete. Pēdējā "Viking Lotto" izloze, kurā piedalījās minētā loterijas biļete, bija 2.jūlija izloze.

Taču, neskatoties uz to, ka paredzētais pieteikšanās laiks uz laimestu ir beidzies, laimētājs var saņemt laimestu, aģentūrai LETA apstiprināja Roziņa. Tas ir tāpēc, ka civilprasībām saskaņā ar Civillikumu vispārējais noilguma termiņš ir desmit gadi.

Kā liecina "Firmas.lv" informācija, "Latvijas Loto" apgrozījums pērn bija 19,45 miljoni eiro, kas ir par 29% vairāk nekā 2012.gadā, kad apgrozījums bija 15,08 eiro. Tikmēr uzņēmuma peļņa bija 2,92 miljoni eiro, kas ir par 22,7% vairāk nekā 2012.gadā, kad peļņa bija 2,38 miljoni eiro.

VAS "Latvijas Loto" dibināta 1992.gada 24.jūlijā. Uzņēmuma pamatkapitāls ir 284 574 eiro. "Latvijas Loto" akciju īpašniece ir Finanšu ministrija.