Otrdien, 2.martā, iepērkoties veikalā "Maxima" Liepājā, M.Ķempes ielā 9, kāds liepājnieks ticis pie 150 000 eiro liela momentloterijas Bagāts laimesta. 38 gadus vecais valsts pārvaldes darbinieks bija devies nopirkt pārtiku, bet, stāvot pie kases, radusies ideja uzspēlēt loteriju, informē "Latvijas loto"

"Es reti piedalos loterijās. Apmēram reizi pusgadā nopērku pāris biļetes, redzu, ka nav nekāda laimesta un pēc tam apmēram uz pusgadu ir miers. Tāpat bija arī šoreiz: pēdējo "Bagāts" biļeti pirku pagājušajā vasarā," viņš stāsta. Pie kases gribējis iegādāties momentloterijas 007 biļeti, bet, tā kā tās nebijis, izvēlējies vienu "Bagāts" biļeti. "Kaut kas iekšā mani tramdīja paņemt to biļeti, jo plānoti tas nebija. Izvēlējos kaut kur no vidus. Melnu negribējās, paņēmu gaiši brūno."

Atnācis mājās, vienatnē sācis kasīt biļeti, un jau 1.spēlē atklājies lielais laimests. "No sākuma jau neticēju. Vairākas reizes pētīju skaitļus. Pēc tam parādīju sievai, – viņa arī sākumā neticēja. Atklāti sakot, vēl joprojām nesaprotu, kā tas varēja notikt," stāsta laimētājs. Viņš atzīst, ka līdz šim dzīvē neesot varējis sevi dēvēt par veiksminieku, bet tagad – gan.

Par to, kā laimestu tērēt, skaidrība bjiusi uzreiz – jāpērk dzīvoklis Liepājā. Turklāt sieva tiks pie jauna mobilā telefona.