Sestdien, 21.augustā, atpūtas centrā "BB wakepark" (Liepāja, Beberliņi) ar brīvdabas koncertu uzstāsies muzikālā apvienība A9, ko veido Liepājas Simfoniskā orķestra mūziķi Marta Kauliņa un Mārtiņš Zālīte. Klausītājus priecēs arī dziesminieks Normunds Karpičs un DJ Nina Elektrichka. Šī "Pasaules sajūtu" epizode norisināsies itāļu un angļu noskaņās.

"Pasaules sajūtas" ir muzikāls, gastronomisks un atspirdzinošs garšu un sajūtu pasākums, ko "BB wakepark" vairākās epizodēs aicina baudīt priežu ieskautajā paradīzē jau visas vasaras garumā. "Šī būs reize, kad baudīsim gardos itāļu virtuves ēdienus – būs pasta un risoto ar jūras veltēm un citiem labumiem. Savukārt Angliju sajutīsim caur viņu slaveno Fish & Chips. Kas attiecas uz dzērieniem – pie mums viesosies "Tanqueray Gin" zīmola vēstnesis Latvijā Edgars Elbergs, kas jums pastāstīs visu par šo dzērienu, kas nāk no pašas Anglijas sirds – Londonas. Varēsiet uzzināt pārsteigumu pilnas variācijas, kādās gatavot džina kokteiļus. Bet veselu Itālijas "Spritz" pasauli jums atklās lieliskais someljē Reinis Sniedze ar "Zonin Prosecco Cuvée 1821"," stāsta "BB wakepark" vadītāja Santa Vēvere.

Šī būs arī unikālā iespēja dzirdēt muzikālās apvienības A9 uzstāšanos, jo koncertus viņi sniedz reti. A9 ir divu akadēmiski bāzētu mūziķu tandēms neakadēmiskā skanējumā, kas piedāvā starpdisciplināras un eksperimentālas orģinālkompozīcijas. Liepājas Simfoniskā orķestra sitaminstrumentāliste Marta Kauliņa šajā mūzikā saviem instrumentiem pievieno elektroniku, kas mijiedarbojas ar akustisku skanējumu. Savukārt Liepājas Simfoniskā orķestra oboju grupas koncertmeistars Mārtiņš Zālīte šajā apvienībā spēlē basģitāru un dažādus elektroniskus instrumentus.

Ar akustiskajām dažādu populāru dziesmu kaverversijām publiku priecēs arī klausītāju iecienītais dziedātājs – liepājnieks Normunds Karpičs, bet vakara izskaņā muzikāli eklektiskā ceļojumā aizvedīs DJ Nina Elektrichka, kas par muzikālo baudījumu rūpēsies arī visas dienas garumā. Nina ir ne tikai DJ, bet sevi realizē arī vizuālajā mākslā un šajā vakarā uzstāsies arī ar savu mākslas darbu pop-up izstādi.

Sākums pulksten 13 (brīvdabas koncerti sākot no pulksten 18.30). Pasākums ir bez maksas, ievērojot visus valstī noteiktos ierobežojumus.