Šajā aukstajā laikā tuvojas sirdi sildošie svētki – Valentīndiena, kurai par godu Liepājas mežragu kvartets un sitaminstrumentu mūziķe Marta Kauliņa ir radījuši nelielu sildelementu – mazu, muzikālu sveicienu ikvienam šajos mīlētāju svētkos. Visi video dalībnieki un mūziķi ir ilggadēji Liepājas Simfoniskā orķestra mākslinieki, kuri šobrīd līdz ar aizvien jūtamo pandēmijas klātesamību un kultūras norišu neesamību ir atrauti no savas ierastās vides, klātienes koncertos uz skatuves kopā ar klausītājiem skatītāju zālēs.

Liepājas Mežragu kvartetā, kas šobrīd ir vienīgais aktīvi muzicējošais profesionālais mežragu kvartets Latvijā piedalās – Ingus Novicāns, Mārcis Auziņš, Aivars Vadonis un Edgars Kalniņš.

Muzikālā sveiciena pamatā ir leģendārā dziesma “I wanna be loved by You”, kuru 1928.gadā sarakstījuši Herberts Stotharts un Harijs Rubijs mūziklam "Labais Zēns" (Good Boy). Nenoliedzami pasaules atpazīstamību šai dziesmai atnesa tieši valdzinošās aktrises, dziedātājas un modeles Merlinas Monro izpildījums.

Taču šoreiz vēl viens Liepājas Simfoniskā orķestra mūziķis, trompetists un aranžētājs Jānis Ivuškāns radījis šīs dziesmas aranžiju mežragu kvarteta salikumam un marimbai, kuru iespējams nobaudīt ikvienam video skatītājam.

Video tapis sadarbībā ar video mākslinieku Induli Pelnēnu, mājīgo kultūras namu "Wiktorija" un tērpu salonu "Mana kleita".