Lai gan aktīvā vasaras sezona Karostas Beberliņos jau sen kā beigusies, atpūtas vieta "BB wakepark" gaida apmeklētājus arī aukstajā sezonā. Nedēļas nogalēs (sestdienās un svētdienās) viesus aicina kafejnīca, kā arī šis ir īstais brīdis, lai ļautos pirts valdzinājumam skaistā Beberliņu ezera piekrastē, informēja "BB wakepark" pārstāve Iveta Vēvere.

"Starp citu, brīvdienas pie mums ir iespējams pavadīt arī omulīgi apkurinātās bungalow kempinga mājiņās," stāsta veikparka saimniece Santa Vēvere.

"BB wakepark" ir ne tikai aktīvās atpūtas parks, kur vasaras sezonā var nodarboties ar veikbordu, vizināties ar SUP dēļiem un izmēģināt piepūšamās ūdens atrakcijas. Te tiek gaidīts ikviens, kas grib vienkārši baudīt skaisto apkārtnes ainavu un uz brīdi ļauties atpūtai. Šeit var izbaudīt relaksāciju pirtī, vai ūdens kublā, vai arī pēc pastaigas pa Beberliņu meža parku, sasildīties un nobaudīt lielisku maltīti veikparka kafejnīcā.

"Kā katru ziemu pie noteiktiem laikapstākļiem mēs atvērsim arī publisko slidotavu ar slidu īri. Jācer, ka šī ziema tam būs piemērota," saka Santa Vēvere.

Atpūtas vieta "BB wakepark" jau 10 gadus ir pieprasīts brīvdienu pavadīšanas galamērķis gan pilsētas viesiem, gan vietējiem iedzīvotājiem. Pa šiem gadiem "BB wakepark" ir pamatīgi audzis un piedāvā dažādas iespējas gan aktīvās atpūtas cienītājiem, gan arī laisku mirkļu baudītājiem.

Pirms desmit gadiem pavisam novārtā pamestais Liepājas Karostas nostūris ir izveidojies par skaisti iekoptu un iecienītu atpūtnieku vietu ar plašu piedāvājumu, ko labprāt bauda gan ekstrēmāku sajūtu cienītāji, gan vienkārši dabas mīļotāji.

Ar kabeļveikbordu šeit nodarbojas kā profesionāļi, tā arī iesācēji. Veikparka instruktori ierādīs šī sporta veida pirmos soļus ikvienam gribētājam. Turklāt jau vairākas sezonas bērni un pusaudži tiek aicināti apmeklēt "BB veikborda skolas" nodarbības, kas katru gadu norisinās visas vasaras garumā.

Jau vairākus gadus blakus veikparkam un kafejnīcai tuvus un tālus viesus uzņem "BB camping". Kempinga teritorija ir ļoti plaša un skaistajā dabas parkā naktis piedāvā pavadīt gan bungalow mājiņās un īpaši treileru vajadzībām aprīkotās stāvvietās, gan teltīs un hamokos, jeb nakšņošanai paredzētos šūpuļtīklos. Ar Liepājas pašvaldības atbalstu ir tapis arī ekskluzīvs glempings – divas glempinga mājiņas uz ūdens, kurp aizkļūt var tikai ar laivu.

Vasarās nereti veikparks publiku pie sevis aicina baudīt dzīvās mūzikas brīvdabas koncertus, sezonas centrālais pasākums vienmēr ir bijis "BB Summer Jam".

Vairāk informācijas var atrast veikparka mājas lapā un sociālajos tīklos Facebook/bbwakepark un Instagram/bbwakepark.