Augustā durvis vērusi Kurzemē pirmā dusmu izlādes telpa "Smash Room Liepaja", kas mājvietu radusi Liepājā, Zviedru ielā 2, un jau sākusi pieņemt pirmos apmeklētājus.

"Dusmu izlādes telpa pēc savas būtības ir ļoti vienkāršs piedāvājums – atnāc un sadauzi dažādas mantas, tomēr šodienas pasaulē daudziem tā ir nepieciešama un arī iedarbīga metode. Kādam tā būs iespēja realizēt nepiepildītu bērnības sapni, kādam – vienkārši izklaide, bet cits sev atradīs alternatīvu veidu, kā iegūt sirdsmieru," stāsta "Smash Room Liepaja" dibinātājs – liepājnieks Ingus Palapis.
Šādas atrakcijas ir iecienīts laika pavadīšanas veids daudzviet pasaulē, īpaši ASV un Japānā, taču "Smash Room Liepaja" atvērta sadarbībā ar "Smash Room Riga" – dusmu izlādes telpu, kas pirms diviem gadiem atklāta galvaspilsētā.

"Esmu pārliecināts, ka Liepājas dusmu izlādes istabai ir spoža nākotne, jo, pirmkārt, tā ir krietni lielāka nekā Rīgā un, otrkārt, ir jūtams, cik ļoti nepieciešama tā ir liepājniekiem. Viens jautājums gan ir atklāts: vai "Smash Room Liepaja" apmeklētāji būs tikpat naski uz ģitāru dauzīšanu, kā tas ir Rīgā," komentē "Smash Room Riga" dibinātājs Kristaps Zālītis.

Pēc viņa vārdiem, dažādu priekšmetu dauzīšana ir viens no labākajiem veidiem, kā kontrolētā veidā mazināt spriedzi, un jūs nekur nesastapsiet tik daudz priecīgu cilvēku kā telpā, kur tikko sašķaidītas pudeles un televizors.

No pirmdienas līdz piektdienai "Smash Room Liepaja" apmeklējums ir pēc iepriekšēja pieraksta, taču piektdienu vakaros no pulksten 19 līdz 21 un sestdienās no 11 līdz 19 uz Zviedru ielu 2 varat nākt bez pieteikšanās.

Apmeklējumam var pieteikties pa tālruni 26463740, e-pastu smashroomliepaja@gmail.com, kā arī sociālajos tīklos "Facebook" un "Instagram".

"Smash Room Liepaja" apmeklētājiem būs iespēja izvēlēties no dažādiem komplektiem: Izlāde I (10 minūtes, 15 eiro), Izlāde II (20 minūtes, 25 eiro) un Izlāde III (30 minūtes, 35 eiro), taču tiks izskatīta jebkāda cita sadarbības forma. 5–10 cilvēku grupām tiks piemērota 10% atlaide, 11–20 personu grupām – 15% atlaide, bet privāto ballīšu rīkotājiem – 20% atlaide.

Visi atkritumi no dusmu izlādes telpas tiks šķiroti un nodoti "Liepājas RAS" atkritumu savākšanas poligonā.