Kurzemes Biznesa inkubatorā (KBI) notikušo strukturālo pārmaiņu rezultātā par KBI Liepājas filiāles vadītāju kopš marta strādā Rolita Vaidila.

Kā portālu informēja jaunā filiāles vadītāja, šīs pārmaiņas notikušas pēc tam, kad KBI direktors Ingus Palapis pats kļuva par uzņēmēju, iesaistoties SIA "Liepaja Bulk Liner". Sākotnēji KBI Liepājā koordinēt uzņēmās inkubatora valdes priekšsēdētājs Salvis Roga, taču kādreizējā liepājnieka “sēdeklis” tā arī palika Ventspilī. Līdz ar to KBI valde pieņēma lēmumu izveidot Liepājas filiāles vadītāja štata vietu un apstiprināt šajā amatā līdzšinējo KBI projektu vadītāju Rolitu Vaidilu.

Strukturālās pārmaiņas sakrita ar laiku, kad Latvijas Investīciju un attīstības aģentūra (LIAA) no neiztērētājiem iepriekšējā perioda ES līdzekļiem piešķīra KBI un vēl trim Latvijas biznesa inkubatoriem pārējas perioda finansējumu.

Kā sacīja Vaidila, inkubatoram piešķirtais finansējums ir spēkā līdz 31.oktobrim. KBI cer, ka septembrī, kā iepriekš solīts, notiks iepirkums nākamajam piecu gadu periodam, un KBI saņems nepieciešamo finansējumu, lai 2016.gadā varētu turpināt veiksmīgi iesākto darbu.