Izmaiņas, kas no pirmdienas, 8.jūnija, paredzētas Liepājas domē, štatu nepalielinās, portālam sacīja domes priekšsēdētāja padomnieks Andrejs Rjabcevs.

Jau vēstīts, ka reorganizācija skars Vides un veselības daļu, kā arī Attīstības pārvaldi. Līdz ar šīm izmaiņām notiks arī personāliju maiņa, kuru rezultātā bez vadītāja pagaidām palikusi Sabiedrisko attiecību un mārketinga daļa. Pēc Rjabceva sacītā šai domes struktūrvienībai joprojām nav atrasts vadītājs.

Jau vēstīts, ka Attīstības pārvaldē tiks nodalīta stratēģiskās attīstības plānošana no projektu ieviešanas, Projektu nodaļas vietā izveidojot Stratēģiskās attīstības plānošanas nodaļa (vadīs līdzšinējā Projektu nodaļas vadītāja Linda Markus-Narvila) un Projektu ieviešanas nodaļu (vadīs Attīstības pārvaldes projektu vadītāja Aiga Kļaveniece). Bez šīm divām nodaļām Attīstības pārvaldē turpinās pastāvēt arī Ekonomikas nodaļa (vada Arnis Vītols).

Šīs izmaiņas tiek skaidrotas ar jauno kārtību ES fondu apguvē jaunajā plānošanas periodā, jo projektu plānošanā jānodala izvērtēšanas un realizēšanas funkcijas.

Savukārt Vides un veselības daļa turpmāk būs Vides, veselības un sabiedrības līdzdalības daļa, un to vadīs līdzšinējā Vides un veselības daļas projektu vadītāja Elīna Tolmačova. Daļas sastāvā esošo Vides nodaļu vadīs vides aizsardzības vecākā speciāliste Dace Liepniece, bet Sabiedrības līdzdalības un veselības veicināšanas nodaļu vadīs līdzšinējā Sabiedrisko attiecību un mārketinga daļas vadītāja Zane Ģirne.

Strukturālās izmaiņas Liepājas pilsētas domē tiek veiktas esošo amatvienību skaita un atalgojuma fonda ietvaros, līdz ar to papildu finansējums nav nepieciešams, vēlreiz apliecināja Rjabcevs.