Par Liepājas domes priekšsēdētāja vietnieku ievēlēts Liepājas Universitātes padomes loceklis, biedrību "Impact Hub", "Zaļo un viedo tehnoloģiju klastera" valdes loceklis un Kurzemes biznesa inkubatora vadītājs Salvis Roga (LRA), aģentūru LETA informēja pašvaldībā.

Par Rogu nobalsoja 12 klātesošie deputāti, viens no deputātiem balsoja "pret".

Roga pēc ievēlēšanas uzsvēra, ka ir "liepājnieks līdz kaulam". Runājot par savām iecerēm jaunajā amatā, viņš uzsvēra, ka pašvaldībā vēlas izveidot uzņēmējdarbības atbalsta sistēmu, lai veicinātu mazo un vidējo uzņēmēju darbu.

Kā vēstīts, jauns domes priekšsēdētāja vietnieks pašvaldībā bija nepieciešams, jo iepriekšējais domes priekšsēdētāja vietnieks Atis Deksnis (LRA) ir ievēlēts 14.Saeimā.

14. Saeimā ievēlētās deputātes Lindas Matisones (LRA) vietā nāk deputāts Gints Ročāns (LRA). Savukārt deputāts Agris Mertens (LRA) ir informējis domi, ka vēlas nolikt deputāta mandātu, tādēļ viņa vietā nāk Madara Lapsa (LRA).

Mainoties deputātiem, plānots veikt grozījumus lēmumā par Liepājas pašvaldības domes pastāvīgo komiteju locekļu ievēlēšanu.