Interneta komentāros apšaubīts, vai 6.vidusskolas direktora kandidāta izraudzīšana noritējusi godīgi – izvēlētais kandidāts esot Izglītības pārvaldes vadītājas radinieks.

Portālam piezvanīja arī viens no 6.vidusskolas direktora amata pretendentiem, kurš atzina, ka „ir sāpīgi”, redzēt, ka direktora amatam izraudzīts cilvēks „no malas”, turklāt, iespējams, tas nav noticis godīgi, jo Kārlis Strautiņš ir „Izglītības pārvaldes vadītājas Ludmilas Molčanovas vīra dēls”, bet Molčanova bijusi kandidātu atlases komisijā.

Sazinājāmies ar Ludmilu Molčanovu, kura šobrīd atrodas atvaļinājumā, un noskaidrojām, ka jaunais 6.vidusskolas direktors tiešām ir Molčanovas kundzes vīra dēls no pirmās laulības. „Viņš nav mans radinieks, es viņu pat nepazīstu, jo mans vīrs diemžēl nav piedalījies dēla audzināšanā, tikai maksājis alimentus.”

Molčanova nav uzskatījusi, ka nevar piedalīties direktora kandidātu atlases komisijas darbā, tomēr, lai viņai neko nevārētu pārmest, balsošanā par Strautiņa kandidatūru neesot piedalījusies.