Ceturtdien Liepājas domes sēdē deputāti apstiprināja izmaiņas Izglītības pārvaldē, kā arī uz laiku iecēla pārvaldes vadītājas pienākumu izpildītāju – Kristīni Niedri-Latheri.

Pēc ilggadēja darba Liepājas pilsētas Izglītības pārvaldes vadītāja Ludmila Molčanova gada nogalē nolēmusi atstāt amatu, informē Liepājas domes sabiedrisko attiecību speciāliste Evita Enģele.

“Vēlos izteikt pateicību līdzšinējai Izglītības pārvaldes vadītājai Ludmilai Molčanovai par ilgstošo sadarbību un paveikto pilsētas izglītības sistēmā. Augstu novērtēju L.Molčanovas nozīmīgo pieredzi un uzkrātās zināšanas,” norādīja Liepājas domes priekšsēdētāja vietnieks izglītības, kultūras un sporta jautājumos Vilnis Vitkovskis.

Ludmila Molčanova Liepājas pilsētas Izglītības pārvaldes vadītājas amatā ir nostrādājusi deviņus gadus – kopš iestādes izveides. Pirms tam L.Molčanova vadījusi Skolu valdi.

Kā domes sēdē norādīja V.Vitkovskis, atbilstoši likumdošanai, saskaņojot ar Izglītības un zinātnes ministriju, uz Izglītības pārvaldes jaunā vadītāja amatu tiks rīkots konkurss, savukārt līdz tam par pārvaldes vadītājas pienākumu izpildītāju deputāti apstiprināja līdzšinējo Izglītības pārvaldes vadītājas vietnieci Kristīni Niedri-Latheri.