Pārsteidzoši, cik lielas izmaiņas koptēlā var ieviest nelieli akcenti. Lūpu krāsa ir viena no šādām mazām, taču būtiskām detaļām. Mainot lūpu krāsas toni, mainās ne tikai koptēls, bet arī emocionālais noskaņojums! Lai atrastu visatbilstošāko lūpu krāsu, ir vērts pievēst uzmanību lūpu krāsas uzklāšanas veidam, toņa saskaņotībai ar sejas ādu un aktuālajām grimma tendencēm. Tas ļaus elastīgi mainīt grimmu, atkarībā no tērpa vai noskaņojuma.

Krāsu toņa pieskaņošana

Lūpu krāsas toni ir vēlams pieskaņot ne tikai ar sejas ādas tonim, bet arī ar ādas apakštonim, lūpu formai un izmēram, matu krāsai un acu krāsai. Jo gaišāks būs ādas tonis, jo maigākam būtu jābūt lūpu krāsas tonim. Piemēram, ļoti gaišai sejas ādai lieliski piestāv gaiši sārti, koraļļu, persiku un dūmakaini sarkani toņi. Savukārt, daudz intensīvākie ķiršu sarkanie un purpursārtie lūpu krāsas toņi piestāvēs vidēji gaišai sejas ādai.

Interesanti ir tas, ka saskaņojot lūpu krāsas toni ar lūpu formu, ir iespējams vizuāli ietekmēt to proporciju. Lai plānas lūpas vizuāli nepadarītu vēl plānākas, vēlams izvairīties no tumšiem un piesātinātiem toņiem. Turpretim biezām lūpām nav vēlami pārāk gaiši vai mirdzoši lūpu krāsu toņi.

Drosme eksperimentēt

Tikai viens mīļākais lūpu krāsas tonis neļaus pielāgot grimmu dažādiem noskaņojumiem un apģērbu komplektiem, tādēļ ir būtiski turpināt izmēģināt jaunas lūpu krāsas. Aktuālās skaistumkopšanas tendences var būt nozīmīgs iedvesmas avots.

2023. gadā savu aktualitāti nezaudēs klasiskie neitrālie, koraļļu un sarkanie toņi. Ja brūnganie un miesaskrāsas neitrālie toņi, kas izstaro siltu un maigi zīdainu noskaņu, rada elegantas vienkāršības kopiespaidu, tad klasiskie koraļļu un sarkanie toņi – enerģiju un optimismu. Aizvien redzamāks kļūs arī ekstravagantais zilais kobalda tonis.

Uzklāšanas veidi

Dažādie lūpu krāsas uzklāšanas veidi ietekmē ne tikai toņa intensitāti, bet arī  lietošanas ērtumu ikdienā, izzīmējot lūpu formu vai tonējot tās. Savukārt, dabiskās sastāvdaļas un mūsdienīgās formulas ļauj vienlaicīgi ne tikai tonēt lūpas, nodrošinot ilglaicīgu krāsas noturību, bet arī tās kopt. Piemēram jaunākās paaudzes lūpu krāsas ar arganta eļļu baro un mitrina lūpu ādu, bet tādu lūpu krāsu augstais pigmentu piesātinājums ļauj nodrošināt 28 noturīgus un intensīvus krāsu toņus.

Daudzveidība lūpu krāsu veidos

Krāsas toņa intensitāti ietekmē arī lūpu krāsas dažādās konsistences un uzklāšanas veidi. Šobrīd ir pieejami kopumā 12 dažādi lūpu krāsas veidi, piemēram, pigmentēti lūpu spīdumi, matētas lūpu krāsas, lūpu krāsas ar spīdumu, šķidrās lūpu krāsas, krēmveida un pūderveida lūpu krāsas, kā arī citi veidi. Katram no lūpu krāsu veidiem ir savas priekšrocības un lietošanas mērķis. Ja šķidrās lūpu krāsas ir noturīgas ar piesātinātu krāsu paleti, un tās ir viegli uzklāt, izveidojot precīzu lūpu formu, tad pūderveida lūpukrāsas, kuras tiek uzklātas ar otiņu, rada maigu krāsas klātesamības efektu.

Meklējot savu jauno mīļāko lūpu krāsu, ieskatieties Klipshop skaistumkopšanas preču interneta veikalā. Klipshop lūpu tonējošās un kopjošās kosmētikas klāstu veido tradicionālas formas un konsistences lūpu krāsas, lūpu krēmi, šķidrās lūpu krāsas, lūpu krāsas ar 3D efektu, lūpu krītiņi, lūpu zīmuļi, balzāmi un serumi lūpām, kas mitrina un izlīdzina lūpas, piešķirot tām arī vizuālu kuplumu. Šeit noteikti varēs atrast sev ko interesantu!