Pārdodot meža īpašumu vai cirsmu, saprotama ir vēlme iegūt pēc iespējas lielāku peļņu. Bet no otras puses ir vērts arī pārliecināties, ka darījums ir drošs un izraudzītais partneris – uzticams.
 
Kā saprast, cik vērts ir mans mežs?
 
Viens no pirmajiem soļiem, plānojot meža vai cirsmas pārdošanu, ir tā vērtības apzināšanās. Tas ir svarīgi, lai spētu novērtēt, vai potenciālā pircēja piedāvātā cena ir atbilstoša tirgus situācijai.
 
Gan meža īpašuma, gan cirsmas gadījumā vērtību nosaka tas, cik viegli ir piekļūt īpašumam, kur tas atrodas, vai tajā nav biotopu vai liegumu. Ne mazāk būtiska ir īpašuma platība (jo lielāka, jo labāk), kā arī tajā augošās koku sugas – vērtīgāki ir skuju koki, cietie lapu koki, piemēram, bērzs, ozols. Tāpat atzinīgi tiks novērtēta sausa, auglīga zeme, kā arī izkopti izcirtumi un jaunaudzes (pretēji neizkoptiem).

Parūpējies, lai darījums ir drošs

 
Esi saņēmis pievilcīgu piedāvājumu par savu īpašumu vai cirsmu? Ļoti labi. Taču vienmēr svarīgi pārliecināties, lai darījuma partneris ir uzticams un solīto summu saņemsi.
 
Kā būt pārliecinātam par darījumu?
 
Pirmkārt, vienmēr der painteresēties par pircēja reputāciju – palasi pieejamās atsauksmes, pavaicā radiniekiem un paziņām, vai nav gadījusies nepatīkama pieredze ar potenciālo pircēju. Noteikti vērts arī pārbaudīt informāciju par uzņēmumu "Lursoft" izziņā. Otrkārt, vienmēr rūpīgi izlasi līgumu. Ja kādi tā punkti ir nesaprotami, lūdz pircēju tos izskaidrot, kliedējot jebkādas šaubas.
 
SIA “Trovent” ir uzņēmums, kas sevi pierādījis kā uzticamu un drošu partneri. Ja nolemsi mums pārdot mežu vai cirsmu, vari rēķināties, ka naudu kontā saņemsi jau līguma parakstīšanas dienā. Gūt priekšstatu par sava īpašuma vērtību vari ar mūsu mājaslapā atrodamā kalkulatora palīdzību. Protams, tas ļaus aprēķināt tikai aptuveno cenu, un precīzu piedāvājumu saņemsi, sazinoties ar mūsu speciālistiem.

Ja esi saņēmis cenas piedāvājumu no citiem potenciālajiem pircējiem, ko vienmēr ir ieteicams darīt, atsūti tos mums – iespējams, ka varēsim tev piedāvāt pievilcīgāku summu.

Zvani mums pa tālruni 29429555, raksti uz e-pastu info@trovent.lv vai arī aizpildi kontaktformu.