Foto: Freepik.com, jcomp


Mājas asociējas ar drošības sajūtu un patvērumu. Kad atgriežamies tajās pēc intensīvas, dinamiskas dienas, vēlamies atpūsties un pabūt kopā ar tuvajiem – un nepavisam negribas uztraukties un raizēties par paša mājokļa drošību.

Lai sirds un prāts mierīgi, noderēs īpašuma apdrošināšana. Uzzini 5 iemeslus, kāpēc tā var veicināt mieru sirdī un drošību par savu īpašumu un mantu!


1. Finansiālā drošība neparedzētu izdevumu gadījumā


Neviens nav pasargāts no dažādām ar mājokli saistītām ķibelēm un problēmām – tās piemeklē gan daudzdzīvokļu ēkās, gan privātmājās dzīvojošos. Sliktā ziņa – jebkuras problēmas ar mājokli, tā iedzīvi, iekārtojumu vai remontu automātiski nozīmē neplānotas izmaksas, kas var būt arī visai lielas. Nekustamā īpašuma apdrošināšana palīdzēs samazināt finansiālo ietekmi uz ģimenes budžetu un attiecīgi justies drošāk un mierīgāk.  


2. Mājokļa iedzīves zaudējumu atlīdzināšana


Foto: Freepik.com, wirestock


Īpašuma apdrošināšana var ietvert arī iedzīves, respektīvi, mājoklī esošo mantu apdrošināšanu. Šis ir ārkārtīgi būtisks punkts, kam pievērst uzmanību, apdrošinot mājokli. Iedzīve kopā bieži vien ir visai vērtīga, turklāt tā ir nepieciešama ikdienas dzīves nodrošināšanai.

Ja tev ir vērtīga datortehnika, sadzīves tehnika, mūzikas aparatūra, sporta inventārs vai mākslas darbi, to zaudējums var būt ne vien emocionāli, bet arī finansiāli ļoti sāpīgs. Daudzos apdrošināšanas gadījumos vairāk cieš nevis pats mājoklis, bet gan iedzīve. Tāpēc pārliecinies, ka tavā polisē iekļauta arī mantas atlīdzināšana.

3. Apdrošināšana pret dabas nelaimēm

Latvijas iedzīvotāji patiesi novērtē iespēju dzīvot skaistā vietā, dabas tuvumā, kā arī priecājas, ja mājoklis ir nevis klajā laukā, bet gan, piemēram, bērzu birzītes tuvumā. Taču daba mūs mēdz ne tikai priecēt, bet arī radīt dažāda veida neērtības. Lielgraudu krusa, vētrā nolūzis un uz ēkas jumta vai žoga uzkritis koka zars un citas ar dabas nelaimēm saistītas ķibeles var pamatīgi sabojāt būves.

Mājokļa apdrošināšana, ja polisē iekļauti arī dabas stihiju riski, kompensēs izdevumus, kas radušies, lai tu varētu atjaunot sabojāto mājas jumtu un turpināt baudīt skaistos skatus. Pārliecinies, ka tava īpašuma apdrošināšana ietver dabas stihiju radītos postījumus.

4. Ūdens noplūdes radītie zaudējumi

Nav patīkami darbdienas vidū saņemt zvanu no augšējā dzīvokļa kaimiņa, ka viņam gadījusies nopietna ķibele ar santehniku un diemžēl nopludināts arī tavs dzīvoklis. Ja tev ir dzīvokļa apdrošināšana, vari justies labāk vismaz tai ziņā, ka daļu radušos izdevumu tev atlīdzinās apdrošinātājs.

5. Apdrošini arī pats savu atbildību

Iepriekš minētais gadījums tikpat labi var būt arī apvērsts otrādi – tieši tu esi tas kaimiņš, kurš netīšām nodarījis kaitējumu cita cilvēka īpašumam vai iedzīvei. Ir labi, ja tava civiltiesiskā atbildība ir apdrošināta un kaimiņam radušies zaudējumi tev nebūs jāatlīdzina no savas kabatas. Īpašuma apdrošināšana ideālā variantā iet roku rokā ar namīpašnieka atbildības apdrošināšanu.

Īpašuma apdrošināšana – izvēlies "Gjensidige"

Apdrošināšanas kompānija "Gjensidige" – tā ir Norvēģijas pieredze un kvalitāte ikvienam klientam arī šeit, Latvijā. Mūsu rūpju centrā ir tavs miers un drošība, un šie principi pilnā mērā tiek attiecināti arī gan uz nekustamā īpašuma, gan iedzīves apdrošināšanu. Īpašuma apdrošināšana tevi pasargās no būtiskiem finansiāliem zaudējumiem, stresa un nemiera – lai mājas patiešām būtu ģimenes miera osta. Sazinies ar mūsu speciālistiem, lai uzzinātu, kādas nianses ņemt vērā, apdrošinot savu nekustamo īpašumu un iedzīvi!