Sarkanā āboliņa tēja ir unikāls dzēriens, kas piedāvā ne tikai izsmalcinātu garšu, bet arī daudzas veselībai labvēlīgas īpašības. Šī tēja atgādina agrā rudens vēsmas ar vēliem saulrietiem un atsvaidzinošu vēju, kas aizdzen lietus mākoņus un ļauj baudīt krāšņu rudeni.

Sarkanā āboliņa tējas garšas un aromāta īpašības

Sarkanais āboliņš ir viens no bišu iecienītākajiem augiem, un tas piešķir tējai saldo medus garšu, kas katru tējas tasi padara īpašu. Tēju var baudīt jebkurā dienas laikā, un tā sniedz profilaktisku iedarbību. Tējas garša ir viegla ar saldu pēcgaršu, savukārt krāsa ir tumši zeltaina un dzidra. Tās sastāvā ir sarkanā āboliņa ziedi, kas nodrošina dabīgu un autentisku dzēriena pieredzi.

Sarkanais āboliņš, tēja – ietekme uz veselību


Sarkanais āboliņš ir bagāts ar fitoestrogēniem – dabīgiem augu savienojumiem, kas darbojas līdzīgi kā cilvēka estrogēni. Šie savienojumi var palīdzēt līdzsvarot hormonu līmeni organismā, kas ir īpaši svarīgi sievietēm menopauzes laikā.

Sarkanā āboliņa tēja var pozitīvi ietekmēt arī sirds un asinsvadu sistēmu, palīdzot uzturēt veselīgu sirdsdarbību un samazināt dažādu sirds slimību risku. Sarkanais āboliņš, tēja pagatavota no tā satur dažādus antioksidantus un vitamīnus, kas var palīdzēt stiprināt imūnsistēmu un aizsargāt organismu no slimībām.

Sarkanais āboliņš tiek izmantots arī ādas veselības uzlabošanai, pateicoties tā pretiekaisuma un antibakteriālajām īpašībām.

Sarkanā āboliņa tēja ir ideāls dzēriens tiem, kas vēlas baudīt dabas garšu un veselības priekšrocības. Tā piedāvā ne tikai unikālu garšu, bet arī daudzveidīgas veselības priekšrocības, padarot to par neatņemamu ikdienas dzērienu.

"PLŪKT" bioloģiski sertificēta sarkanā āboliņa tēja


"PLŪKT" sarkanā āboliņa tēja ir 100% bioloģiski sertificēta un ilgtspējīga. Tēja tiek rokām plūkta Ziemeļu savvaļas pļavās un mežos, nodrošinot augstu kvalitāti un dabiskumu. Videi draudzīgais iepakojums ir atkārtoti pārstrādājams, tēja nesatur tanīnu un ir brīva no ģenētiski modificētiem organismiem (ĢMO).

Augu krāsas un aromāti tiek saglabāti pilnā apmērā, jo tējas sastāvdaļas tiek žāvētas, izmantojot vēja un saules enerģiju. Augi tiek ievākti bioloģiski sertificētās savvaļas pļavās un mežos, kas nodrošina intensīvāku garšu, krāsu un iedarbību, salīdzinot ar lauksaimniecībā audzētām tējām.

Kā pagatavot "PLŪKT" sarkanā āboliņa tēju?

Lai pagatavotu ideālu sarkanā āboliņa tēju, izskalojiet tējas tasīti ar karstu ūdeni, lai tā nedaudz uzsilst. Ievietojiet vienu "PLŪKT" tējas maisiņu (vai 1.5 tējkarotes beramās tējas) tasītē un aplejiet ar tuvu vārīšanās temperatūrai sagatavotu karsto ūdeni. Ļaujiet tējai ievilkties 5-7 minūtes. Šādi sagatavota tēja būs ne tikai garšīga, bet arī veselīga.

"PLŪKT" – videi draudzīgi risinājumi

"PLŪKT" ir vienīgais augu tēju ražotājs Ziemeļeiropā, kas piedāvā ilgtspējīgu un dabai draudzīgu risinājumu. Tējas maisiņu ražošanā izmantotais materiāls ir no augu šķiedras, un tie kompostējas 30-60 dienu laikā, neizdalot plastmasas daļiņas dzērienā. Šāda pieeja ne tikai aizsargā vidi, bet arī rūpējas par cilvēka veselību.

"PLŪKT" tējas nams atrodas Madonas novadā Praulienā. Savukārt "PLŪKT" tējas tiek eksportētas jau uz 22 valstīm, ļaujot izbaudīt Ziemeļu savvaļas pļavu un meža augu sniegtās dabas veltes. Atklājiet sev sarkano āboliņu tēju un citu augu tējas "PLŪKT" interneta veikalā www.plukttea.com un atklājiet sev dabisko un veselīgo produkciju jau tagad!