Vai esi domājis par noliktavas telpas īri, lai atbrīvotu dzīvojamo platību no dažādām mantām un sadzīves priekšmetiem? Iespējams, tu pārvācies vai esi nolēmis mainīt esošo mājokli uz mazāku? Šajos gadījumos noliktava mantu glabāšanai būs tava īstā izvēle! "Self Storage" piedāvā noliktavu risinājumus, kuri būs piemēroti ikvienam visdažādākajās situācijās! Izvēlies sev piemērotāko noliktavu no 1,5 līdz pat 20 m2, rezervē to online un sāc izmantot savu noliktavas telpu tūlīt. "Self Storage" piedāvā Latvijas tirgū modernākos īres noliktavu pakalpojumus. Uztici savas mantas labākajiem, mēs parūpēsimies par tām tavā vietā! Ja vēl neesi pārliecināts par noliktavu īres piemērotību sev, iepazīsties ar 3 dzīves situācijām, kurās noliktavas telpu īre ir neaizvietojama un ievērojami uzlabos arī tavu ikdienu!


Noliktavas telpas īre pārvācoties
Noliktavas telpu īre jeb noma bieži ir pirmā izvēle dzīvesvietas maiņas laikā. Pārvākšanos bieži pavada ne tikai stress, bet arī nevajadzīga steiga visas sadzīves pārvešanā un ietilpināšanā jaunajā mājoklī. Tāpat bieži var gadīties, ka jaunajā mājoklī nav vietas visām personīgajām mantām un mēbelēm. Ne vienmēr piemērotākais risinājums ir savas sadzīves izpārdošana, tāpēc talkā nāk īstermiņa īres box noliktavas. Uzglabājot mantas īres noliktavā, tev, pirmkārt, nav jāsatraucas par sasteigtu atbrīvošanos no šobrīd liekajām mantām, otrkārt, pārvākšanās var noritēt bez stresa – uzglabā šobrīd nevajadzīgās mantas īres noliktavā un varēsi tās pārskatīt un izlemt par to paturēšanu vēlāk.  Lai arī kāds būtu tavs pārvākšanās stāsts, "Self Storage" noliktavās tavas mantas saņems labākos uzglabāšanas apstākļus, savukārt tu – ērtu piekļuvi glabātavas telpai, ērtu mantu uzraudzību ar viedtālruņa palīdzību un mazāk stresa mājokļa maiņas laikā.


Noliktavas telpas noma remonta laikā
Plāno uzsākt remontu savā dzīvoklī vai mājā vai esi iegādājies jaunu mājokli, kuram nepieciešams neliels kosmētiskais remonts? Arī šajos gadījumos droša īstermiņa mantu uzglabāšana var būt sevišķi aktuāla, turklāt remonta laikā mantu uzglabāšanai ne vienmēr derēs radinieku dārza mājiņa, jo mantas un sadzīves priekšmeti, kurus būs nepieciešams uzglabāt, ir vērtīgi, un tie pieprasa konkrētus uzglabāšanas apstākļus (gaisa mitrums, ventilācija u.c.). Ja ar šajā aprakstā minēto šobrīd vai tuvākajā nākotnē saskarsies pats, tad laika, enerģijas un naudas taupīšanas nolūkos uzreiz izvēlies "Self Storage" box noliktavu. Mūsu noliktavas telpu noma un izmantošana ir ērta un pavisam vienkārša. Reģistrē sev nepieciešamo noliktavu internetā, saņem viedatslēgu un sāc izmantot noliktavu nekavējoties. Ne mazāk svarīgi – mēs nodrošinām piekļuvi noliktavas telpām 24/7, kā arī iespēju piešķirt piekļuvi noliktavai arī citām personām!

Publicitātes foto.

Noliktavas telpu īre dzīvojamās telpas atbrīvošanai
Mājokļi pilsētā nebūt nepaliek plašāki, tieši pretēji – dzīvojamās platības pieaugošās dzīves dārdzības dēļ kļūst mazākas. Turklāt šodien mājoklim ir jāspēj pildīt plašs funkciju klāsts, sākot no dzīvojamās vides, līdz pat skolas, darba un brīvā laika pavadīšanas funkcijām. Minēto iemeslu dēļ katrs dzīves telpas kvadrātmetrs ir svarīgs, kuru tev nedrīkst atņemt dažādas mantas, nevajadzīgas rotaļlietas, mēbeles vai sporta inventārs. Attiecīgi noliktavu telpu īre kļūst īpaši aktuāla – pat neaizvietojama, lai uzglabātu savas un savu bērnu mantas, kuras nav nepieciešamas dienu no dienas. Izvēloties "Self Storage" noliktavu nomu, tu noteikti nejutīsi noliktavā uzglabāto mantu trūkumu – tām varēsi piekļūt jebkurā laikā ne tikai tu, bet arī citi tavi ģimenes locekļi. Turklāt, apmeklējot "Self Storage", varēsi ērti izmantot arī automazgātavu Washanddrive!