39,13 procentu apgrozījuma pieaugumu aizvadītajā pārskata gadā uzrādījis medicīnas izstrādājumu ražotājs "Tonus Elast", liecina "Lursoft" dati, raksta portāls db.lv.

Uzņēmuma konsolidētais apgrozījums pērn sasniedzis 5,109 miljoniem latu, savukārt peļņa palielinājusies par 111,58%, sasniedzot 1,018 miljonus latu. "Tonus Elast" nodarbināja 137 strādājošos.

Uzņēmuma vadības ziņojumā norādīts, ka patlaban "Tonus Elast" koncernā ietilpst mātes sabeidrība SIA "Tonus Elast" un 2010.gadā Lielbritānijā reģistrētais "Tonus Europe Limited", kurā SIA "Tonus Elast" pieder 60% daļu.

"Tonus Elast" ražo dažāda veida medicīnas izstrādājumus – elastīgās medicīnas jostas, stājas korektorus, apsējus un saites, kā arī veļu sievietēm pirmsdzemdību un pēcdzemdību periodam. Uzņēmuma klienti ir ārstniecības iestādes un rehabilitācijas centri dažādās valstīs un reģionos, kopumā to skaits pārsniedz jau 300. Uzņēmums savu produkciju sertificējis Baltijā, Krievijā, Baltkrievijā, Bulgārijā un daudzās Vidusāzijas valstīs.

1995.gadā reģistrētais SIA "Tonus Elast" ir viens no lielākajiem Nīcas novada uzņēmumiem. Uzņēmums vienādās daļās pieder kādreizējam Saeimas un Liepājas domes deputātam Valērijam Kravcovam un Aleksandram Čečotkinam.