Kompānija "Stena Line" no šodienas veic izmaiņas prāmju savienojumos, reisus uz Nīneshamni pārvirzot no Liepājas uz Ventspili, reisus uz Travemindi pilnībā pārvirzot uz Liepāju.

Par to aģentūru LETA informēja uzņēmumā SIA "Stena Line".

Līdz šim prāmji uz Zviedriju un Vāciju kursēja no abām minētajām Latvijas ostām, bet turpmāk Ventspils tiks pozicionēta kā vārti uz Skandināviju, tā stiprinot maršrutu Ventspils-Nīneshamne. Savukārt Liepāja būs galvenā osta, kas savienos Latviju ar Centrāleiropu.

Maršrutā Ventspils-Nīneshamne pilnībā tiks novirzīts prāmis "Stena Flavia", kas iepriekš kursēja no Ventspils uz Travemindi Vācijā. Maršrutā Ventspils-Nīneshamne ievērojami tiks samazināts pārbrauciena laiks un prāmju atiešanas skaits palielināsies par 30%. No 3.janvāra līdzšinējo 18 iknedēļas reisu vietā šajā maršrutā būs pieejami 24 reisi nedēļā. Prāmja reiss no Ventspils uz Travemindi tiks pārvirzīts uz Liepāju.

Savukārt Liepāja būs galvenā osta, kas savienos Latviju un Centrāleiropu. Šajā maršrutā uz Travemindi Vācijā tiks ieviests papildu prāmis, tā palielinot reisu skaitu par 25%. No 3.janvāra šajā maršrutā būs astoņi reisi nedēļā. Prāmja reiss no Liepājas uz Nīneshamni tiks pārcelts uz Ventspili.