Pēc rekonstrukcijas "SD Autocentrs" Liepājā kļuvis par pirmo "Volkswagen" autorizēto dīlercentru Latvijā, kas radīts saskaņā ar zīmola elektromobilitātes vīziju, kā arī jauno zīmola vizuālo identitāti. Kopumā šajā pilnveides projektā uzņēmums investējis vairāk nekā  200 000 eiro, uzlabojot ne tikai "SD Autocentra" telpas klientu ērtībai un ikdienas darbu funkcionalitātei, bet arī aprīkojot to "Volkswagen" elektroautomašīnu tirdzniecībai, apkopei, uzglabāšanai un uzlādei. Salonā jau pieejami jaunie elektromobiļi ID.3, bet jau februārī gaidāmi ID.4.

“Esam pabeiguši nozīmīgu posmu mūsu dīlercentra attīstībā, kā arī jau tuvā nākotnē plānojam nākamos pilnveides projektus. Salona renovācijas galvenais mērķis bija padarīt to par modernu un funkcionālu dīlercentru, kurā nodrošināt visa "Volkswagen" automašīnu klāsta, tostarp arī inovatīvo un pieprasīto ID. sērijas elektroauto, tirdzniecību un apkalpošanu. Lai arī 2020.gads bijis izaicinājums visiem, mēs izmantojām šo laiku, lai ieguldītu attīstībā, kas sniegs mums konkurētspējas priekšrocības ilgtermiņā,” uzsver "SD Autocentrs" valdes priekšsēdētājs Māris Golovānovs.

Dīlercentrā pieejami vairāki elektroautomašīnu uzlādes punkti klientu vajadzībām, kas sniedz arī ievērojamu pievienoto vērtību Liepājas pilsētas elektromobilitātes infrastruktūras attīstībā. Papildus tam autorizētais "Volkswagen" serviss papildināts ar modernu aprīkojumu elektroautomašīnu apkopei un pārbaudēm. Līdz ar vairākiem uzlabojumiem klientu ērtībai, pilnveidots arī pakalpojumu portfelis, piedāvājot bezmaksas bezkontakta automašīnas nodošanu un saņemšanu. Klients var klātienē neapmeklēt dīlercentru, bet pieteikt nodošanu un saņemšanu attālināti, kas nozīmē, ka servisa speciālists aizbrauc pakaļ automašīnai un paņem to tieši no klienta.

"Volkswagen" jaunais elektroauto ID.3.

Ņemot vērā pastāvošo situāciju, dīlercentra darbā tiek rūpīgi ievēroti visi valstī noteiktie epidemioloģiskās drošības pasākumi. Papildus tiem apkalpošanas punkti salonā aprīkoti ar stikla aizsargbarjerām, darbā ar klientu automašīnām tiek izmantoti visi nepieciešamie aizsarglīdzekļi, kā arī aktīvi aicinām izmantot minēto bezmaksas bezkontakta automašīnu saņemšanu un nodošanu.

Tuvāko gadu laikā plānots izveidot atsevišķu "Volkswagen" komerctransporta izstādes zāli, kā arī uzņēmums plāno klientiem piedāvāt elektroautomašīnas kā servisa maiņas automašīnas, kā arī to nomu, lai ikviens var iepazīties ar to lietošanu ikdienā un pārliecināties par to priekšrocībām.

2020.gads ir ieviesis korekcijas ikvienā biznesā, bet, neskatoties uz to, uzņēmumam izdevies pirmajos 10 mēnešos 2020. gadā audzēt "Volkswagen" tirgus daļu Liepājas reģionā  par nepilniem 3%.

Par "SD Autocentrs"
SIA "SD Autocentrs" savu darbību uzsāka 1994.gada vasarā un jau vairāk kā 20 gadus ir uzticams sadarbības partneris saviem klientiem. Uzņēmuma prioritāte ir darba kvalitāte un apmierināts klients. Uzņēmumā tiek nodarbināti vidēji 25 darbinieki, no kuriem lielākā daļa ir sertificēti, vai vēl papildina savas zināšanas atbilstoši ražotāja standartiem. SIA "SD Autocentrs" kvalitātes vadības sistēmas pamatā ir ISO 9001:2015 standarts, par ko arī ir iegūts atbilstošs sertifikāts. Pie mums ir iespēja iegādāties jaunas un pārbaudītas mazlietotas automašīnas, pieejams autorizēts "Volkswagen" un "Volkswagen" komerctransporta serviss, oriģinālas rezerves daļas un aksesuāri. Piedāvājam arī saviem klientiem noformēt finansējumu un apdrošināšanu uz vietas sadarbībā ar mūsu sadarbības partneriem.

Par "Volkswagen"
"Volkswagen" ir viens no pasaulē veiksmīgākajiem lielapjoma autoražotājiem. Uzņēmumam ir rūpnīcas 14 valstīs, kurās tiek ražoti automobiļi klientiem vairāk nekā 150 tirgos. "Volkswagen" 2019. gadā pasaulē piegādāja 6,3 miljonus vieglo automašīnu, kas ir rekordliels apjoms un par 0,5% pārsniedz iepriekšējā gada rezultātu. Klientiem Latvijā "Volkswagen" pērn piegādāja 2 499 automašīnas, savukārt zīmola tirgus daļa veidoja 15,4%. "Volkswagen" vīzija ir "Pārvietot cilvēkus un virzīt viņus uz priekšu". Tādējādi TRANSFORM 2025+ stratēģija centrējas uz globālu modeļa iniciatīvu, ar kuru uzņēmums plāno vadīt inovācijas, tehnoloģijas un kvalitāti lielapjoma segmentā. Jaunākais mērķis ir nodrošināt visiem mobilitāti bez kaitīgajām emisijām par pieejamām cenām, pateicoties nesen izstrādātajai, pilnībā elektriskajai ID. automobiļu saimei. 2019. gada septembrī pasaules pirmizrādi piedzīvoja pirmais ID. automobilis – ID.3, kas ir pirmais pilnībā elektriskais CO2 neitrāls automobilis.