Sākot ar ceturtdienu,10.septembri, tirdzniecības nams "Kurzeme" klientu ērtībām atvērs otras ieejas durvis – Lielās ielas pusē. Taču tas nav vienīgais jaunums.

Kā portālu informēja "Kurzemes" vadītāja Sanita Frīdmane, tirdzniecības nama pirmajā stāvā darbu sācis "Mobium" mobilo telefonu un aksesuāru veikals. Veikalā pieejama plaša mobilo telefonu un aksesuāru izvēle un nepieciešamie aksesuāri datoram.

"Patīkamu pārsteigumu esam sagādājuši grāmatu mīļotājiem – "Kurzemes" pirmajā stāvā kopš 10.septembra atvērta grāmatnīca "Polaris", kurā iespējams iegādāties dažādu nozaru un žanru grāmatas krievu valodā," pastāstīja Frīdmane.

Visu septembri grāmatnīca piedāvās 10 procentu atlaidi visiem pirkumiem, pirmie desmit pircēji tika arī pie dāvanas – klientu kartes.

Arī juvelierizstrādājumu veikals "Jahonts", kas atradās "Kurzemes" 2. stāvā, kopš 10.septembra atvērts pirmajā stāvu, un jauno telpu atvēršanas dienā piedāvā 20% atlaidi visiem juvelierizstrādājumiem, savukārt klientu karšu īpašnieki saņems 23% atlaidi.

Tirdzniecības nama pirmajā stāvā arī atvērts Liepājas uzņēmuma "Body&Spirit" veikals un darbnīca – tur iespējams iegādāties ķermeņa kopšanas līdzekļus plašā klāstā, kā arī turpat, uz vietas, pašam izgatavot ziepes ar sev tīkamākiem aromātiem.

Savukārt sadarbībā ar salonu "SD Autocentrs" tirdzniecības nams piedāvā apskatīt aktuālākos automašīnu modeļu – "Volkswagen Tiguan" un "Passat CC", kā arī iepazīties ar informāciju par citiem "SD Autocentrs" piedāvājumiem.