Radošajā telpā "Ideju bode" notikuši vērienīgi remontdarbi, kā rezultātā paplašinājies arī sniegto pakalpojumu klāsts. Tagad liepājnieki laipni aicināti arī veselīgi un garšīgi paēst.

Turpmāk katru darba dienu un arī sestdienās "Ideju bodē" iespējams ne tikai iepazīt un iegādāties liepājnieku un kurzemnieku mākslas un dizaina preces, bet arī baudīt veselīgu maltīti, kas gatavota no ekoloģiskiem un zemnieku saimniecībās audzētiem produktiem.

Kā portālu informēja "Ideju bodes" īpašniece Krista Kalnarāja, ideja par šāda pakalpojuma piedāvājumu radusies jau apmēram pirms gada, kad lielu apmeklētāju interesi radīja "Ideju bodē" notiekošās veselīgas ēšanas meistarklases. Cilvēku interese par iespēju ēst veselīgi pieaug ar katru dienu, tāpēc "Ideju bodē" ir iespēja iegādāties arī izejvielas veselīgas maltītes pagatavošanai mājās. Pamazām ēdienu klāsts tiks paplašināts, bet jau šobrīd pilnvērtīgi paēst "Ideju bodē" var gan gaļas un zivju produktu lietotāji, gan veģetārieši, kā arī tiek attīstītas iespējas apmierināt vegānu garšas kārpiņas. Ikvienam ir iespēja maltīti ņemt arī līdzi, iepriecināt ģimenes locekļus, ja pašam nav laika gatavot, vai, ja ir steidzīga darba diena un laika pusdienām maz. "Ideju bodes" piedāvājumā būs arī arvien plašāks pašceptas maizes klāsts.

Produkti tiek iepirkti tikai no zemnieku saimniecībām, kas nelieto ķimikālijas, kas ar mīlestību audzē savus lopiņus, kā arī sadarbība izveidota ar pārtikas bāzēm, kas piegādā eko citrusa augļus, no kuriem ēstuvē tiek spiesta svaiga sula. Arī visas izmantotās garšvielas ir īstas, bez jebkādiem ķīmiskiem piejaukumiem.

Paralēli radošajā telpā "Ideju bode" tiks organizētas arī izglītojošas lekcijas, pieaicinot profesionālus pavārus un pārtikas izejvielu pazinējus. Viņu vadībā būs iespēja iegūt nepieciešamās zināšanas, lai veselīgu maltīti pagatavotu mājās.

Katras dienas maltītes piedāvājumam iespējams sekot līdzi "Ideju bodes" facebook.com kontā, jo katra diena ir pavāres sarūpēts pārsteigums.