Otrdien, 13.decembrī, pulksten 16 Pļavu ielā 17 Kurzemes Biznesa inkubators savās telpās rīkos neformālu ikmēneša tikšanos biznesa sācējiem "Kafija ar ekspertu".

Šoreiz tikšanās tēma būs mazo ražotāju tirdzniecības platforma – gadatirgi, aģentūru LETA informēja biznesa inkubatora vadītājs Intars Zēns.

Pasākumā "Kafija ar ekspertu" piedalīsies mārketinga speciāliste, tūrisma aplikācijas izstrādātāja Kristīne Pētersone, kā arī bērnu apģērbu ražotāja "Ciku Caku" vadītāja Beatrise Ķēde, kura pastāstīs par savu līdzšinējo pieredzi dalībā dažādos gadatirdziņos un to organizēšanā.

Savā pieredzē dalīsies radošās telpas "Ideju bode" īpašniece Krista Kalnarāja, kura jau vairākus gadus nodarbojas ar Liepājas un Kurzemes reģiona mazo ražotāju tirdzniecības platformas vadīšanu, dažādu pasākumu un meistarklašu organizēšanu un dzīvesstila biznesa popularizēšanu.

"Ideju bode", kas pavasarī savās telpās atvēra Liepājas pusē pirmo veselīgas ēšanas virtuvi, arī līdz tam ne tikai popularizēja veselīgu dzīves veidu, bet arī sniedza iespēju mājražotājiem un mazās uzņēmējdarbības sācējiem tirgot savu produkciju "Ideju bodes" tirdzniecības vietās. Piemēram, papildus tirdzniecībai pastāvīgajās telpās Teodora Breikša ielā Jaunliepājā no 26.novembra "Ideju bode" nodrošina tirdzniecību arī "Romas dārza" atklātajā kioskā, kā arī Ziemassvētku "pop–up" tirdziņā tirdzniecības nama "Kurzeme" pirmajā stāvā.

Pasākumā "Kafija ar ekspertu", kurā reizi mēnesī neformālā gaisotnē tiek runāts par būtiskiem uzņēmējdarbības pamata elementiem, aicināts piedalīties ikviens, kurš savu nākotni vēlas saistīt ar uzņēmējdarbību.

Pasākums "Kafija ar ekspertu" notiks 13.decembrī plkst.16 Kurzemes Biznesa inkubatora telpās Pļavu ielā 17, Liepājā.