Kā liecina portālā ss.lv septembrī ievietotais sludinājums, par 350 000 eiro tiek pārdots uzņēmējam Aleksandram Frolovam piederošais restorāns "Vecais kapteinis".

Par vienu no Liepājas simboliem un tūristu apjūsmotu vietu sludinājumā teikts, ka "pārdod unikālu objektu Liepājas sirdī, restorānu ar atpazīstamu vārdu – "Vecais kapteinis". Ēkas platība 393,3 kv.m (divi stāvi un pagrabstāvs), restaurēta 18. gs. ēka, šobrīd strādājošs restorāns. Restorāns atrodas uz īpašumā esošas zemes 600 kv.m platībā. Vietējā centrālapkure labā stāvoklī, elektrības jaudas uz šo brīdi ir vairāk kā nepieciešams darbībai."

Īpašumu tirgojošais mākleris Ivars Dreijers portālam pastāstīja, ka pircēju interese esot, tomēr šis nav ātrs process, jo pircējiem jārēķinās, ka savas ieguldītās investīcijas nevarēs atgūt 5-7 gadu laikā, bet gan ilgākā periodā. Nekāda īpaša iemesla, kādēļ restorāna ēka tiek pārdota, nav. Restorāns nestrādā ar mīnusies un faktiski "Vecais kapteinis" vairāk vai mazāk tiek tirgots jau divus gadus.

Ivars Dreijers palīdz pārdod arī Latvijas 1.rokkafejnīcas ēku, kas tukša stāv jau kopš pagājušā gada sākuma. Uz jautājumu, kādēļ tik laba ēka tik labā vietā joprojām stāv tukša, viena no atbildēm ir pārāk augstā cena. Šajā laikā bijuši pāris izklaides industrijas pircēji, interesējies kāds sporta klubs, bet viss palicis sarunu līmenī. Arī šobrīd ir interesenti, tādēļ "roķene" var atdzīvoties jebkurā brīdī. Arī nostāvēt tukša vēl kādus gadus.