Vairāk nekā divus gadus tukša stāv bijusī Latvijas 1.rokkafejnīcas ēka, kas daudziem liepājniekiem bija svarīga vieta. Šobrīd arī nav paredzams, kad tā atdzīvosies.

2013.gada sākumā tika slēgtā Latvijas 1.rokkafejnīca. No tā laika vairāk nekā divus gadus ēka stāvējusi tukša un neizmantota, lai arī visu šo laiku bijusi tirdzniecībā. No laukuma ēkas priekšā aizvests gan bērnu slīdkalniņš, gan šogad arī viens no Liepājas simboliem – ģitāra.

Dažkārt virmo runas, ka ēku Stendera ielā 18 izdevies pārdot, pirms pāris gadiem Liepājā runāja, ka tur varētu atvērt ātrās ēdināšanas ķēdes "Macdonalds" ēstuvi. Tas neapstiprinājās. Šobrīd gan nekustamo īpašumu tirgotājs Ivars Dreijers, gan "Latio" pārstāvis Andrejs Džeriņš neapstiprina, ka ēka varētu būt pārdota. Tomēr šobrīd nav arī publiski pieejamu sludinājumu par ēkas tirdzniecību, vienīgā pārdevēja kontaktinformācija ir telefona numurs uz tās sienas.

Portāls sazinājās arī ar vienu no rokkafejnīcas ēkas īpašniekiem Raivo Mediņu. Faktu, ka Latvijas 1.rokkafejnīcas ēku joprojām nav izdevies notirgot, apstiprināja arī viņš. Pēc viņa sacītā, baumas par to, ka darījums noticis, viņš dzirdot regulāri, tāpat regulāri kāds viņam zvanot un uzdodot jautājumu: "Vai taisnība, ka rokkafejnīca ir pārdota?"

"Diemžēl nevaru to apstiprināt," sacīja Mediņš.

Vaicāts, kā sokas ar darbiem, Mediņš sacīja, ka arī Rīgā visādi iet, taču "tur vismaz ir iespēja strādāt un uz kaut ko cerēt".

Pirms gada Ivars Dreijers portālam uz jautājumu, kādēļ tik laba ēka tik labā vietā joprojām stāv tukša, atbildēja, ka viens no iemesliem ir pārāk augstā cena (tā tika lēsta uz 700 000 eiro). Šajā laikā bijuši pāris izklaides industrijas pircēji, interesējies kāds sporta klubs, bet viss palicis sarunu līmenī.