Sestdien, 4.maijā, durvis ver jaunais naktsklubs "Cukufabrik’". Portāls irliepaja.lv lūdza uz dažiem jautājumiem atbildēt kluba saimnieci "Tiamo grupas" valdes locekli Montu Magoni.

Liepājas centrā jau ir viens naktsklubs. Kāpēc nolēmāt atvērt vēl vienu?
"Cukurfabrik’" ir jau otrā vieta Liepājā ar šādu nosaukumu. Pludmales bārs "Cukurfabrik’" pilsētniekiem un pilsētas viesiem ir kļuvis par iecienītu atpūtas vietu, taču tas apmeklētājiem pieejams tikai vasarā. Vēlējāmies pagarināt silto sezonu un atvērt otru "Cukurfabrik’", kas būtu nakts klubs pilsētas centrā un darbotos arī ziemā. Līdz ar lēmumu veidot jaunu izklaides vietu, radās iespēja tik pie brīnišķīgajām kādrreizējās 1. rokkafejnīcas telpām, un procesi sakārtojās.

Ar ko "Cukurfabrik’" atšķirsies no citiem mūzikas klubiem? Ar darba laiku? Ar kādu īpašu "odziņu"?
Klubā "Cukurfabrik’" liksim uzsvaru uz mūziku un atmosfēru, uzburot īstu metropoles gaisotni un radot īstas kūrorta, atvaļinājuma sajūtas. Ēka ilgi bijusi viena no zīmīgākajām pilsētas atpūtas vietām. Vēlamies noturēt centru dzīvu, piedāvāt liepājniekiem un pilsētas viesiem plašākas izklaides iespējas.

Runājot par darba laiku, teju 400 m² plašais klubs (kopā ar jumta terasi) būs atvērts ceturtdienās no pulksten 21 līdz 04, savukārt piektdien un sestdien no pulksten 21 līdz 6. Jumta terase, kas tiks atklāta jūnija sākumā, būs atvērta katru dienu vasaras sezonā.

Kā domājat nodrošināt sabiedrisko kārtību klubā?
Ēka jau vēsturiski ir bijusi naktsdzīves vieta, tomēr no savas puses nodrošināsim pienācīgu apsardzi "Cukurfabrik’" telpās un pie ieejas. Jāpiebilst, ka ieeja klubā "Cukurfabrik’" ir no 21 gadu vecuma, nevis no 18, kā tas mēdz būt citās vietās. Uzskatām arī, ka vide palīdz veidot cilvēku – skaista, labi sakārtota vide, dažkārt ļauj izvairīties no nekārtībām.