4. maijā pulksten 22 bijušās Latvijas 1.rokkafejnīcas telpās Stendera ielā 18/20 durvis vērs jaunais naktsklubs – "Cukurfabrik’".

Atklāšanas pasākumā varēs iemēģināt kluba terasi, baudīt atzītu DJ un mūziķu priekšnesumus, bez maksas nogaršot saldus pārsteigumus. Pasākuma laikā viesus izklaidēs DJ Markus Riva, Spinga un Zane Stocka, Oskara Deko perkusijas, kā arī īpašs gaismu šovs. Pirmajiem apmeklētājiem būs iespēja noķert saldākos mirkļus fotogrāfijās, kā arī nogaršot kokteiļus, karameles un cukurvati. Klubs "Cukurfabrik’" sola arī turpmāk lutināt apmeklētājus ar metropoles atmosfēru un īpašu skatu uz Liepāju no plašās terases, pastāstīja "Cukurfabrik’" mārketinga vadītājs Toms Zukulis.

"Cukurfabrik’" izvietots divos stāvos Liepājas leģendārās Rokkafejnīcas telpās. Teju 400 m² plašais klubs būs atvērts ceturtdienās no 21 līdz 4, savukārt piektdien un sestdien no 21 līdz 6. Galdiņa rezervācija, zvanot +371 20220685.

Ieeja bez maksas un tikai no 21 gada vecuma.  

Ēkas pirmajā stāvā saimniekos restorāni "Hesburger" un "Čili Pizza", otrajā stāvā atradīsies naktsklubs "Cukurfabrik'", bet trešajā "Cukurfabrik'" terase, pastāstīja Zukulis.

"Varu apstiprināt, ka turpinām restorāna izveides darbus Stendera ielā 18 un plānojam to atvērt līdz 2018. gada beigām," portālam irliepaja.lv pērn novembrī sacīja telpu īpašnieces "Hesburger" attīstības direktore Ieva Salmela. Savukārt decembrī tika paziņots, ka līdzās "Hesburger" restorānam ēkas 1. stāvā atradīsies arī "Čili Pizza" picērija, un ka abas durvis vērs šā gada pavasarī.

"Cukurfabrik’" ietilpst "Tiamo grupā". "Tiamo" ir viens no vadošajiem ēdināšanas uzņēmumiem Latvijā ar vairāk nekā 20 sabiedriskās ēdināšanas vietām un 500 darbiniekiem. Grupā, kas darbojas jau ilgāk nekā 15 gadus, ietilpst restorāni "MO", "Barons", "Olive", "Čello" un "Sushi Boom", kafejnīcas Lotte caffe, Teātra kafejnīca, klubs un pludmales bārs "Cukurfabrik’" Liepājā, kā arī "Čili Pizza" picērijas vairākās Latvijas pilsētās.