Uzņēmējs un futbola mecenāts Oļegs Hramovs iegādājies vēl vienu vērtīgu, bet gadiem tikai daļēji izmantotu īpašumu Liepājā, – četrstāvu 20 dzīvokļu namu Kūrmājas prospektā 8/10.

Šo vairākkārt ieķīlāto (ķīlas dzēstas) īpašumu – zemesgabalu 2296 m2 platībā un namīpašumu – par 1 200 000 eiro Hramovs septembra sākumā nopircis no SIA "Lenkas energo".

2017.gadā Hramovs par 462 500 eiro iegādājās īpašumus Rožu ielā 34 un 37 (viesu nams "Roze"). Pērn SIA "Hermes Invest", kurā Hramovs ir valdes loceklis, iegādājās namu Kūrmājas prospektā 22, samaksājot par šo īpašumu 117 000 eiro. Šā gada sākumā Hramovs par 121 000 eiro izsolē iegādājās vēl vienu namu, kas ilgstoši stāvēja neapdzīvots, – Lielā ielā 3. Kā toreiz portālam irliepaja.lv sacīja SIA "Hermes Invest" pārstāvis, namu plānots atjaunot un piedāvāt īrei, un noteikti nav paredzēts to tirgot tālāk.

Pavasarī par 1,8 miljoniem eiro Hramovs nopirka "K-Senukai" vairumtirdzniecības kompleksa ēku Brīvības ielā 164. Savukārt vasaras vidū zvejas kuģu iznomātāja SIA "Baltreids", kurā arī 50% pieder Oļegam Hramovam, par 937 000 eiro iegādājās bijušā veikala "Māja" kompleksu Vecajā ostmalā – zemesgabalus un ēkas (Vecā ostmala 24, Vecā ostmala 23, Vecā ostmala 22, Vecā ostmala 20).

Irliepaja.lv novēl jaunajam īpašniekam ar laiku sakārtot un dot jaunu dzīvi saviem iegādātajiem namiem.

Jau vēstīts, ka no šā gada 1.jūnija Hramovs, kurš jau daudzus gadus atbalsta Liepājas futbolu, kļuva par biedrības "FK Liepāja" valdes locekli. Hramovam piederošais uzņēmums "Baltreids" bijis arī dāsnākais ziedotājs Liepājas Sporta pārvaldei sporta skolu un dažādu sporta pasākumu (autorallijs u.c.) atbalstam, kā arī pašvaldības dzīvnieku patversmei "Lauvas sirds".