Akciju sabiedrība "Privatizācijas aģentūra" izsludinājusi iepirkumu pēdējiem vēl neprivatizētajiem nekustāmajiem īpašumiem Liepājā. Tiek meklēts īpašumu apsaimniekotājs.

Kā informēja Privatizācijas aģentūras pārstāve Antra Ripa, pēdējiem tās pārziņā esošajiem objektiem Liepājā, kas atrodas Kūrmājas prospektā 22 un Kungu ielā 26 (bijušais Amatnieku nams), pašlaik tiek meklēts apsaimniekotājs, kurš nodrošinātu īpašuma un tam piegulošās publiskā lietojuma teritorijas uzkopšanu, ietvju tīrīšanu, atkritumu savākšanu un izvešanu. Respektīvi – sētnieks.

Aģentūra griezusies ar lūgumu Liepājas domē sniegt informāciju par Liepājas mazajiem uzņēmumiem, kas varētu uzņemties šādu darbu, lai varēt sazināties un nosūtīt piedāvājumu, taču tur atbildēts, ka pašvaldībai tādi nav zināmi, jo visu darot „simtlatnieki”.

Uzņēmumi, kas vēlētos veikt apsaimniekošanas darbu minētajos objektos, vairāk informācijas var iegūt rakstot uz e-pastu: antra.ripa@gov.lv vai zvanot: 67021336.

Uz līgumu par apsaimniekošanas darbu veikšanu var pretendēt reģistrēti komersanti ar pieredzi līdzīgu darbu veikšanā. Piedāvājumi jānosūta līdz 12.februārim.