Pērn AS LPB apgrozījums bijis 29,875 miljoni eiro, kas ir par 2,68% vairāk nekā gadu iepriekš, bet peļņa augusi par 6,3%, līdz 1,215 miljoniem eiro, raksta portāls db.lv.

Kā liecina "Lursoft" dati, pagājušā gada sākumā uzņēmuma mazumtirdzniecības tīklā strādājuši 38 pārtikas veikali, divi tirdzniecības stendi un trīs kafejnīcas. Pārskata gadā uzņēmums trīs virtuvēs ražojis kulinārijas izstrādājumus, savukārt konditorejas izstrādājumus gatavojuši 3 konditorejas mazie cehi. Uzņēmums saimniecisko darbību veicis arī Priekules maiznīcā – Priekules un Vānes ražotnēs.

AS LPB 2014.gada plānos ietilpst preču sortimenta un apkalpošanas kvalitātes uzlabošana, kā arī saimnieciskās darbības rentabilitātes palielināšana pārtikas mazumtirdzniecības veikalos, optimizējot mazumtirdzniecību.

AS LPB reģistrēta 1992.gadā kā Liepājas rajona patērētāju biedrību savienība, savukārt akciju sabiedrības statusu uzņēmums ieguvis 1999.gadā.

Jūnija sākumā reģistrētas izmaiņas AS LPB amatpersonu sastāvā. No padomes priekšsēdētāja vietnieka pienākumu pildīšanas atcelts Atis Sausnītis, viņa vietā ieceļot Jāni Sausnīti, savukārt Aloiza Norka vietā par padomes locekli iecelts Ivars Strautiņš.

LPB iekļauts arī laikraksta "Dienas Bizness" un "Lursoft" veidotajā lielāko uzņēmumu TOP 500, ieņemot 236. vietu, raksta db.lv.