Veļas materiālu ražotājs "Lauma Fabrics" no pirmdienas uz trim nedēļām apturēs ražošanu, aģentūrai BNS pastāstīja uzņēmuma valdes priekšsēdētājs Edijs Egliņš.

Viņš norādīja, ka darbība uz laiku tiks pārtraukta, jo uzņēmums dosies ikgadējā kolektīvajā atvaļinājumā. Tā laikā tiks veikti dažādi remonta darbi, ko nav iespējams veikt laikā, kad rūpnīca strādā, ziņo BNS.

Patlaban "Lauma Fabrics" strādā 470 darbinieku, kas ir par 40 darbiniekiem vairāk nekā gadu iepriekš.

Aģentūra BNS jau vēstīja, ka 2015.gadā "Lauma Fabrics" strādāja ar 29,196 miljonu eiro apgrozījumu, kas ir par 24,5% mazāk nekā 2014.gadā, savukārt uzņēmuma peļņa pieauga par 50,1% un bija 1,541 miljons eiro.

Tāpat ziņots, ka šā gada pirmajā pusē uzņēmuma apgrozījums pieaudzis par 21% salīdzinājumā ar pagājušā gada attiecīgo periodu. 2016.gadā kopumā "Lauma Fabrics" plāno sasniegt 32,7 miljonu eiro apgrozījumu, kas ir par 12% vairāk nekā iepriekšējā gadā, un plāno investīcijām novirzīt 806 tūkstošus eiro.

"Lauma Fabrics" ražo adījumus, mežģīnes un lentas sieviešu veļas šūšanai, formēšanas un korsešu izstrādājumus, kā arī medicīnas izstrādājumus - saites un jostas. Uzņēmums ir dibināts 2005.gadā, un tā pamatkapitāls ir 10,085 miljoni eiro. "Lauma Fabrics" vienīgais īpašnieks ir Kiprā reģistrētā kompānija "Myrtyle Ventures Limited". "Lauma Fabrics" ir Liepājas speciālās ekonomiskās zonas uzņēmums.