Pašvaldība ir izsludinājusi iepirkuma konkursu, kurā meklē uzņēmumu, kas rūpētos par jau trešo "Stinšu svētku Liepājā" norises tehnisko nodrošinājumu.

Pasākums tiek plānots laika posmā no 2017. gada 14. janvāra līdz 19. februārim, vadoties pēc laika apstākļiem. Norises vieta būs tā pati, kas iepriekšējā gada svētkos – Kārļa Zāles laukums un Vecā ostmala.

Tehniskajā specifikācijā norādītais iepirkuma konkursa galvenais nosacījums ir parūpēties par pasākuma norises tehnisko nodrošinājumu. Tas sevī ietver divu telšu, lielās un mazās, montāžu un demontāžu un nepieciešamā aprīkojuma sagādi, vadoties pēc tehniskās specifikācijas. Pretendentam, kurš uzvarēs konkursā būs jānodrošina arī teritorijas labiekārtošana, tajā skaitā žogu un atkritumu urnu izvietošana nepieciešamajā apjomā kā arī vides sakopšana pēc svētkiem. Pienākumos ietilps arī vides baneru uzstādīšana un apsardzes nodrošināšana.

Piedāvājumi iesniedzami pašvaldībā, Apmeklētāju pieņemšanas centrā, līdz 9.novembrim pulksten 14.

Par šī gada svētku norises tehnisko nodrošinājumu rūpējās SIA "Red Concept" par kopējo līgumcenu 10 740 eiro.

Gada sākumā rakstījām, ka šī gada 13. februārī  Liepājā un Palangā norisinājās "Stinšu svētki". Pasākuma programma bija plaša un svētku laikā ikviens apmeklētājs varēja baudīt plašu zivju ēdienu sortimentu, klausīties muzikālus priekšnesumus un iesaistīties dažādās aktivitātēs. Atsevišķā apsildāmajā teltī bērnus gaidīja pasaku tēli, lai dotos kopīgās rotaļās, gatavotu pirātu un nāru tērpus, kā arī vērotu dažādus burvju trikus. Īpašu pārsteigumu mazajiem pasākuma dalībniekiem sarūpēja zinātkāres centrs "Zili brīnumi", kas bērniem rādja dažādus trikus.