Saistībā ar Stinšu svētku norisi pilsētā no 26.janvāra tiks noteikti satiksmes ierobežojumi, ar kuriem pašvaldība aicina iedzīvotājus laikus iepazīties.

Piektdien, 26.janvārī, no pulksten 8 rītā tiks slēgta transporta kustība Friča Brīvzemnieka ielā, posmā no Jūras ielas līdz Vecai ostmalai, Kuģinieku ielā, posmā no Jūrnieku ielas līdz Vecai ostmalai, kā arī Dzirnavu ielā, posmā no Stūrmaņu ielas līdz Kuģinieku ielai.

Pasākuma rīkotāji patur tiesības atstātās automašīnas evakuēt uz maksas stāvvietu, informē Liepājas domes sabiedrisko attiecību speciāliste Evita Enģele.

Stinšu svētki norisināsies sestdien, 27.janvārī, no pulksten 11 līdz 18. Svētkus šogad vadīs ētera personība – Egons Reiters. Svētkos uzstāsies grupa "Astro’n’out", Kristaps Šēnbergs ar grupu un konkursa "Supernova" dalībnieki – grupa "Sudden Lights".

Aicinām liepājniekus un pilsētas viesus apmeklēt Stinšu svētkus Liepājā. Ar pasākuma programmu var iepazīties pašvaldības mājaslpaā www.liepaja.lv.

Vienlaikus ar Stinšu svētkiem, 27. janvārī, atpūtas vietā "Beberliņi" norisināsies arī Latvijas XIV Ziemas peldēšanas čempionāts. Abu pasākumu apmeklētāju ērtībai kursēs bezmaksas mikroautobuss. Vienlaicīgi no Beberliņiem un Stinšu svētkiem (iekāpšana taksometru stāvvietā pie koncertzāles "Lielais dzintars"): pulksten 13.00, 14.00 un 15.00.