Bijušās Tuberkulozes slimnīcas ēku kompleksa izsole nav notikusi, jo pretendenti nepieteicās, informēja domes Sabiedrisko attiecību un mārketinga daļas vadītāja Zane Ģirne.

Lēmums, ko iesākt ar bijušās slimnīcas ēkām, būs jāpieņem Liepājas domes deputātiem. Pašlaik nav zināms, vai tiks izsludināta atkārtota izsole vai arī mēģinās rast kādu citu risinājumu, atzina Ģirne.

Atsavināmo bijušās slimnīcas ēku nosacītā cena jeb izsoles sākumcena bija noteikta 345 125 eiro apmērā, raksta LETA.

Liepājas dome jau 2010.gada beigās mēģināja pārdot izsolē bijušo tuberkulozes slimnīcu. Toreiz izsoles pretendentu atlases kritērijs bija izsolāmās mantas turpmākā izmantošana Krievijas Federācijas Ģenerālkonsulāta vajadzībām, taču ne Krievijas Federācijas pārstāvji, ne kāds cits pretendents izsolei nebija reģistrējies. Krievijas Federācijas Ģenerālkonsulāts Liepājā iepriekš bija izrādījis interesi par šīm ēkām.

Pirms vairākiem gadiem pacienti no Liepājas Tuberkulozes slimnīcas tika pārcelti uz Liepājas Reģionālo slimnīcu, un kopš tā laika bijušās slimnīcas ēkas netiek izmantotas.

Īpašums, kur iepriekš bija izvietota Liepājas Tuberkulozes slimnīca, atrodas Jūrmalas parkā, netālu no jūras. Nekustamais īpašums Sporta ielā 16 sastāv no zemesgabala 1866 kvadrātmetru platībā un namīpašuma – bijušās slimnīcas ēkas. Nekustamais īpašums Saules ielā 15A sastāv no zemesgabala 2657 kvadrātmetru platībā un trīs ēkām.