Liepājas Speciālās ekonomiskās zonas (SEZ) valde izvērtējusi un atbalstījusi sešu tās kapitālsabiedrību ieguldījumu līgumus par kopējo summu 790 106 eiro.

Tāpat valde precizēja vairākus zemes nomas un apbūves tiesību rezervēšanas un nomas līgumus.  Par to portālu irliepaja.lv informēja Liepājas SEZ sabiedrisko attiecību speciāliste Līga Ratniece-Kadeģe.

Lai uzlabotu transporta organizāciju un veicinātu prāmju satiksmes attīstību Liepājas ostā, Liepājas SEZ SIA "Terrabalt" laika posmā no šī gada 27.jūnija līdz 31.decembrim plāno realizēt projektu "Autotransporta piebrauktuves pārbūve ar stāvvietu ierīkošanu un caurlaides novietošanu Liepājas SEZ "Terrabalt" terminālam Liepājas ostā (2.kārta)" par kopējo summu 184 606 eiro. Jau tuvākajā laikā uzņēmums plāno izsludināt iepirkuma procedūru un jūnija beigās uzsākt būvdarbus.

Tāpat Liepājas SEZ valde izskatīja un izvērtēja piecus ieg

Tāpat valde precizēja vairākus zemes nomas un apbūves tiesību rezervēšanas un nomas līgumus.

uldījumu līgumus modernajās tehnoloģijās.

Laika posmā no 30.aprīļa līdz 2020.gada 30.aprīlim Liepājas SEZ SIA "Lesjofors Gas Springs" plāno realizēt projektu "Automātiskās gāzes atsperu eļļas uzpildes un valcēšanas iekārta" par kopējo summu 110 000 eiro.

Savukārt Liepājas SEZ SIA "Swedan Partners" plāno realizēt projektu "CNC virpas iegāde ražošanas jaudas palielināšanai" par kopējo summu 190 000 eiro laika posmā no šī gada 1.jūnija līdz 31.decembrim.

Tāpat laika posmā no 1.jūnija līdz 31.decembrim Liepājas SEZ SIA "Meta-Plast" plāno realizēt projektu "Ražošanas procesa modernizācija", kura kopējā summa būs 151 000 eiro.

Liepājas SEZ SIA "Caljan Rite-Hite Latvia" plāno realizēt projektu "Metināšanas iekārtu un kompresora iegāde" par kopējo summu 54 500 eiro laika posmā no šī gada 2.maija līdz 31.decembrim.

Savukārt laika posmā no 30.aprīļa līdz 31.decembrim Liepājas SEZ SIA "Jensen Metal" plāno realizēt projektu "Kraušanas sistēmas iegāde CNC profilu frēzei ražošanas jaudas palielināšanai" par kopējo summu 100 000 eiro .

Tāpat Liepājas SEZ valdes sēdē tika izdarīti precizējoši tehniski grozījumi vairākos zemes nomas un apbūves tiesību rezervēšanas un nomas līgumos.

Pērn noslēgti 24 ieguldījumu līgumu modernajās tehnoloģijās un būvniecībā par kopējo summu 17,468 miljoni eiro eiro, bet šogad līdz 26. aprīlim bija noslēgti seši līgumi par kopējo summu 2,451 miljons eiro.