Liepājas speciālās ekonomiskās zonas (SEZ) plastmasas izstrādājumu ražotājs SIA "Meta–Plast" pagājušajā gadā strādāja ar 3,501 miljona eiro apgrozījumu, kas ir par 41,6% vairāk nekā 2020.gadā, bet kompānijas peļņa pieauga par 86,2% un bija 406 099 eiro, liecina "Firmas.lv" informācija.

Uzņēmuma gada pārskata vadības ziņojumā teikts, ka uzņēmumam noieta tirgus ir gan vietējais, gan ārvalstu. Pašreiz vairāk dominē vietējais tirgus, bet tiek aktīvi strādāts arī pie ārvalstu pasūtītāju meklēšanas.

Tāpat vadības ziņojumā minēts, ka tirgus apjoms ir liels, jo metālapstrāde un mašīnbūve Baltijas un Skandināvijas valstīs ir ļoti augstā līmenī un "Meta–Plast" pakalpojumi ir pieprasīti.

Vienlaikus vadības ziņojumā norādīts, ka turpmākā uzņēmuma attīstība būs atkarīga no "Covid–19" izplatības. Saistībā ar "Covid–19" un tā ietekmi uz globālo ekonomiku "Meta–Plast" attīstības pasākumi ir apturēti līdz brīdim, kamēr situācija uzlabosies.

2020.gadā "Meta–Plast" strādāja ar 2,472 miljonu eiro apgrozījumu un guva 218 052 eiro peļņu.

"Meta–Plast" reģistrēts 2005.gadā, un uzņēmuma pamatkapitāls ir 2840 eiro. Uzņēmuma īpašnieks ir Dānijas uzņēmums "Meta–Plast".